Цитрулін

Цитрулін маалат, BiotechUSA, Citrulline Malate, Green apple 300 г
Під замовлення
440 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс R-Weiler Focus Shot OLIMP 1x60 ml (фрукти-мята)
Під замовлення
81 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс Pump Xplode Shot OLIMP 1x60 ml Апельсин
Під замовлення
79 грн
Новинка
Передтренік OLIMP DNA Pre-Workout 400 g Кола
Під замовлення
490 грн
Новинка
Передтренік OLIMP Knockout 2.0 305 g Груша
Під замовлення
1 110 грн
Новинка
L- цитрулін, OLIMP Citrulline malate (лимонад)	200 g
Під замовлення
753 грн
Новинка
Амінокислота OLIMP BCAA 20:1:1 Xplode 200 g (грейпфрут)
Під замовлення
554 грн
Новинка
Передтренік BSN N.O. Xplode 3.3. 1,1 кг Blue raspberry Синя малина
Під замовлення
0 грн
Л-Цитрулін малат BioTech Citrulline Malate 300 г без смаку
Під замовлення
679 грн
L-Цитруллин 500 мг, L-Citrulline, Source Naturals, 60 капсул
Під замовлення
287 грн
L-Цитрулін, L-Citrulline, Now Foods, 1200 мг, 120 таблеток
Під замовлення
1 215 грн
L-Цитрулін, L-Citrulline, Now Foods, 750 мг, 180 капсул
Під замовлення
840 грн
L-Цитруллин в Порошке, L-Citrulline Powder, Doctor's Best, 200 гр.
Під замовлення
732 грн
L-Цитрулін, Jarrow, L-Citrulline, 60 таблеток, 1000 мг
Під замовлення
499 грн
Цитрулін маалат, Scitec, Citrulline Malate, 90 капсул, 3000 мг
Під замовлення
527 грн

Купити цитрулін у Львові та Україні

Амінокислота цитрулін стає все більш популярною як добавка для спортсменів при надмірних фізичних навантаженнях. Цитрулін виробляється в організмі природним шляхом, а також міститься в продуктах харчування, проте додатковий прийом добавки має багато плюсів.

Цитрулін – це амінокислота, яка вперше була знайдена в кавуні та яка відіграє важливу роль в організмі. На відміну від інших амінокислот, він не бере участі в утворенні білків. Допомагає виводити з організму аміак та відіграє важливу роль у циклі сечовини, яка допомагає тілу виводити шкідливі сполуки. Одним з основних завдань амінокислоти цитрулін є збільшення вазодилатації. Вазодилатація це фізіологічний процес, полягає у збільшенні діаметра артерій з метою збільшення припливу крові до певної ділянки тіла або для зниження артеріального тиску.

Хоча цитрулін не вважають амінокислотою, яка використовується безпосередньо для побудови білків, було доведено, що він збільшує утворення білка, який бере участь у нарощуванні м’язів. Цитрулін міститься у таких продуктах як кавун, гарбуз, огірок, диня.


Види цитруліну

Є дві основні форми цитруліну в харчових добавках:

  • L-цитрулін - це проста форма амінокислоти без добавок.
  • Цитрулін малат - це об’єднання цитруліну та сполуки малат, яка важлива для виробництва енергії.

Ці дві форми мають схожий ефект, проте цитрулін малат купити України буде ефективніше та вона частіше зустрічається у спортивних добавках. Обидві форми показали свою ефективність, проте кращим все ж таки вважають цитрулін малат. Він додає більше продуктивності, що в свою чергу додає більше повторень вправ і відповідно кращий результат. Не потрібно довго чекати результату, тому його можна вживати перед тренуванням.

Дана амінокислота може знизити артеріальний тиск. Вже через 8 тижнів люди, які цитрулін купити відмічають покращення самопочуття. Цитрулін малат купити варто для підвищення рівня гормону росту, збільшення якого спостерігається після тренування. Також відмічають, що амінокислота може покращити ерекцію у чоловіків з еректильною дисфункцією, завдяки її здатності збільшувати приплив крові.

Якщо людина зацікавлена у виконанні вправ на витривалість, варто л цитрулін купити, якщо ж зацікавлена у виконанні вправ на силу, то цитрулін малат купити. Загалом, ця добавка сприятливо впливає на споживання кисню м’язами, що дозволяє покращити витривалість.


Дозування цитруліну

Згідно з останньою інформацією, цитрулін безпечний і добре переноситься. Рекомендована доза L-цитруліну становить 3–6 грамів на день або приблизно 8 грамів цитруліну малату. Однак перед тим як купити цитрулін, необхідно проконсультуватись з вашим тренером або сімейним лікарем та не перевищувати визначені дози добавки.

Дослідження на тваринах також показують, що L-цитрулін може допомогти в лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту. А також показують, що L-цитрулін може бути корисним при хворобі Паркінсона. Цитрулін сприяє виведенню сечовини та молочної кислоти, які накопичуються в м'язах спортсмена, запускає процеси відновлення тканин після силових тренувань. Це допомагає швидше зняти м'язову втому та біль після інтенсивних виснажливих тренувань. Численні дослідження показали, що цитрулін впливає на вироблення інсуліну і креатину, а також підвищує рівень АТФ майже на третину.

Цитрулін вважається, так би мовити енергетичною добавкою для спортсменів, які активно тренуються. За його допомогою підвищується інтенсивність та видно кращі результати після фізичних навантажень. Також запобігає утворенню ефекту перетренованості. Покращення самопочуття можна відчути вже через кілька днів після початку прийому, однак найкращий ефект наступає після 2 тижнів прийому. Рекомендують L-цитрулін купити та вживати курсами, тобто місяць або два вживати і робити перерву на місяць.


Цитрулін користь

У медицині цитрулін малат використовують для терапії деяких захворювань. А саме синдром хронічної втоми, підвищена сонливість, цукровий діабет, еректильна дисфункція. Також даний засіб може призначатися для прискорення періоду реабілітації після оперативного втручання.

Цитрулін виводить наслідки метаболічних процесів з організму. Саме вони викликають втому, знижуючи загальну працездатність організму. Цитрулін виступає природним енергетиком, що дозволяє підвищити інтенсивність фізичних навантажень та розвинути силові показники спортсмена. Доведено ще й анаболічні функції цієї амінокислоти. Додатковий прийом дозволяє зберігати м’язову масу під час скидання ваги. У бодібілдингу цитрулін використовують при сушінні.

Існує невелика кількість досліджень які показують, що прийом цитруліну призводить до вищих рівнів аргініну, ніж прийом самого аргініну. Цитрулін дуже легко перетворюється на аргінін, а також краще засвоюється, що не тільки робить його кращим джерелом аргініну для організму, але й показує менший рівень шлунково-кишкових розладів.

Цитрулін - це амінокислота з багатьма перевагами для здоров'я спортсмена. Він визначається безпечним та без побічних ефектів, якщо звісно не перевищувати визначене дозування. Ця добавка сприяє здоров’ю кровоносних судин і понижує кров’яний тиск, особливо у людей із серцевими захворюваннями або високим кров’яним тиском.

Серед протипоказів до застосування відмічають особисту непереносимість певних компонентів, які входять до складу та які написані на етикетці. А також не радять вживати вагітним та годуючим жінкам.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені