ВСАА

Новинка
BCAA X в порошку 10Х Nutrition Euro Food Technology KFT, кола 300 г
На складі
700 грн
Новинка
Харчова добавка BCAA shot 60 ml BioTechUSA lime
На складі
1 268 грн
Новинка
BCAA 4:1:1 в порошку Olimp 200 г
На складі
605 грн
Новинка
Olimp BCAA Mega Caps 120
На складі
590 грн
MyProtein BCAA 2:1:1 (250 грам)
На складі
330 грн
OstroVit - Creatine Monohydrate 500g green apple
На складі
1 320 грн
OstroVit - BCAA Instant 400g pure
На складі
550 грн
OstroVit - BCAA 2-1-1 400g orange
На складі
450 грн
OstroVit - BCAA 2-1-1 200g lemon
На складі
260 грн
Nutrend - BCAA Liquid 1000ml
На складі
972 грн
Nutrend - BCAA Liquid Shot 20x60ml
На складі
38 грн
Nutrend - BCAA Liquid 500ml
На складі
520 грн
БЦАА 6400, Scitec Nutrition, BCAA, 6400 мг, 125 таблеток
Під замовлення
373 грн
Новинка
Амінокислоти OLIMP HMB Xplode (апельсин) 250 g
Під замовлення
700 грн
Новинка
Амінокислоти OLIMP Chicken-Pro Amino 9000 mega tabs 300 tabl
Під замовлення
1 503 грн
Новинка
Амінокислота OLIMP BCAA XPLODE  280 g (ананас)
Під замовлення
743 грн
Новинка
Амінокислота OLIMP BCAA 20:1:1 Xplode 200 g (грейпфрут)
Під замовлення
554 грн
Новинка
Амінокислота OLIMP DNA BCAA 2:1:1 500 g (апельсин)
Під замовлення
945 грн
Новинка
Амінокислоти OLIMP Anabolic amino 9000, 300 tablets
Під замовлення
1 577 грн
Новинка
Амінокислоти OLIMP Amino Target Xplode 275 g Лимон
Під замовлення
758 грн
Новинка
Амінокислоти OLIMP Amino EAANABOL XPLODE 520 g Aнанас
Під замовлення
1 357 грн
Новинка
Передтренік BSN N.O. Xplode 3.3. 1,1 кг Blue raspberry Синя малина
Під замовлення
0 грн

Купити ВСАА у Львові та Україні

BCAA — це три незамінні амінокислоти (лейцин, ізолейцин та валін) з розгалуженим ланцюгом (branched chain amino acids). В природі міститься 20 різних амінокислот, які складають велику кількість білків в організмі людини. 9 з 20 прийнято вважати незамінними амінокислотами, тобто вони не утворюються в організмі самостійно і повинні потрапляти ззовні. 3 з 9 амінокислот розміщуються в складі BCAA.

Амінокислоти утворюють структуру білків, а білки, в свою чергу, утворюють структуру організму. BCAA є незамінними амінокислотами, тобто вони не виробляються в організмі, але вони становлять більше однієї третини білка, що міститься в м’язовій тканині людини. Відмінним джерелом BCAA є молочні продукти, яйця, м’ясо, птиця та риба. Додатковим джерелом амінокислоти bcaa є спортивне харчування.

Для продуктивності комплекс bcaa має 2 великих плюса: він швидко всмоктується організмом та є додатковим джерелом енергетичного ресурсу для працюючих м’язів. Це важливо, коли спортсмен намагається наростити м’язову масу або просто не зменшити їх об’єм під час інтенсивних та тривалих фізичних вправ.


Переваги від вживання BCAA

Перш ніж купити bcaa, розглянемо 6 основних переваг:

1. Амінокислоти БЦАА додають витривалості під час виснажливих тренувань. Було виявлено, що BCAA призупиняють появу як центральної, так і периферичної втоми під час тренування, тому можна бути витривалішим.

2. BCAA амінокислоти можуть покращити як аеробну фізичну здатність, так і анаеробну ефективність.

3. BCAA допомагають зміцнити імунну систему. Інтенсивні, виснажливі тренування, які повторюються з певною циклічністю, можуть призвести до втоми, зниження імунітету та перетренованості, якщо спортсмен між тренуваннями не відновлюється належним чином. Доведено, що довгострокове вживання bcaa амінокислоти покращує імунну систему.

4. BCAA захищають м’язи. Було доведено, що BCAA зберігають м’язову масу в умовах надзвичайного катаболізму, таких як ультрамарафони та альпінізм на висоті. Забезпечуючи зовні додаткові BCAA, організм менше споживає власні запаси амінокислот (білка).

5. Основною причиною bcaa для чого використовують спортсмени є те, що дані амінокислоти синтезують м’язовий білок.

6. Зменшують біль і пошкодження м'язів, викликаних фізичними вправами. Застосування bcaa спорт до і після тренування може зменшити тяжкість і тривалість кріпатури.


Дозування BCAA

Перед тим як БЦА купити, необхідно уточнити у свого тренера bcaa як приймати, але зазвичай це від 4 г на день. BCAA можна приймати до, під час і після тренування, щоб швидко підвищити рівень амінокислот у крові, сприяти синтезу білка і запобігти розпаду м’язового білка. Їх також можна приймати між прийомами їжі, якщо ви відчуваєте, що ваша дієта не забезпечує належного рівня BCAA у вигляді повноцінного білка з м’яса, молочних продуктів, риби, яєць тощо. Сприятливі результати були помічені при тривалому застосуванні, оскільки виявляється, що активність ферментів, необхідних для розщеплення BCAA, збільшується у відповідь на звичне споживання. Багато досліджень виявили переваги після тижня або більше щоденного прийому добавок. Ще однією причиною bcaa купити є, те що за даними досліджень вони можуть покращити здоров’я людей з цирозом печінки, що становить кінцеву стадію багатьох хронічних захворювань печінки.

Добавка BCAA не залежить від статі, як чоловіки, так і жінки, можуть однаково отримати користь від BCAA. Ті, хто регулярно тренується, спортсмени, бодібілдери, любителі фітнесу, вегетаріанці можуть отримати користь від BCAA. Адже вони допомагають запобігти втраті м’язів, сприяють швидкому відновленню м’язів і підвищують енергію для більш тривалих і важких тренувань. BCAA у великій кількості містяться в багатьох продуктах харчування таких як яловичина, курятина, тунець, яйця, сир, індичка.

Добавка не має смаку і не містить доданого цукру. Вона ідеально підходить для тих, хто дотримується дієти з обмеженим вмістом калорій. Вона також не містить шкідливих консервантів або будь-яких допінгів.

БЦАА купити необхідно для спортсменів, людей, які займаються тривалими фізичними вправами та для тих, хто дотримується обмежувальних дієт. Дослідження показали, що додаткове споживання BCAA є безпечним для здорових дорослих у дозах 4-20 г на день, при цьому тривале вживання протягом тижня або більше показує більшу користь.

Коли вже обрали магазин bcaa, зверніть увагу на bcaa ціна. Вона не може бути надто низькою, оскільки це високотехнологічний процес. Купити БЦА на сьогоднішній день немає проблем. В Україні та за її межами широко популярні bcaa магазин, де проконсультують та допоможуть обрати.

Стосовно побічних ефектів даних мало. Оскільки продукт немає протипоказань, крім особистої непереносимості компонентів, які входять до його складу. Але це легко визначити, ознайомившись зі складом на етикетці. Якщо не дотримуватися рекомендованої дози, то можна отримати розлад шлунку, але і цього можна уникнути.

Правильно підібране дозування та час вживання даних амінокислот допоможе підтримати вже наявну м’язову масу, допоможе при відновлені після тренування. Амінокислоти BCAA можна поєднувати з іншими видами спортивного харчування, такими як гейнер, креатин та протеїн. Для ще більшого результату.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені