Сік Оливкового листя, Сокологія, Olive leaf juice, 500 мл

  • Артикул: 00-00000998
  • Штрих код: 5908239793067
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 310 грн
Сік листя оливкового дерева

Сік оливкового листя давно використовується в традиційній медицині, адже має суттєві переваги для здоров'я. Дослідження показують, що олеуропеїн, основний компонент листя оливкового дерева, має антиоксидантні, антибактеріальні, антимікробні та протизапальні властивості.

Сік листя оливкового дерева використовувався для запобігання або лікування запалень, інфекцій (наприклад, застуди, грипу, кандидозу, інфекцій сечовивідних шляхів, оперізуючого лишаю), діареї, алергії та таких захворювань, як синдром хронічної втоми, остеоартрит та остеопороз.

Сік листя оливкового дерева Сокологія

100% сік артишоку виготовлений під наглядом наукових лабораторій згідно зі стандартами, які дозволяють зберегти максимум користі натурального продукту. Реалізується у темній скляній тарі, котра мінімізує вплив випадкового потрапляння сонячних променів. Скляна пляшка підлягає повторній переробці. Сокологія дбає про Ваше здоров’я та здоров’я планети.

Користь соку листя оливок

Знижує “поганий” холестерин та регулює артеріальний тиск

Олеуропеїн відновлює баланс між різними фракціями ліпідів крові. Це у свою чергу знижує ризик розвитку атеросклерозу та вісцерального ожиріння. Крім того, зберігається еластичність судин та нормальний рівень артеріального тиску.

Бореться з вірусами

Дослідження свідчать про ефективність соку оливкового листя при герпетичній інфекції, інфекційному мононуклеозі та ротавірусній інфекції. Це забезпечується противірусними властивостями поліфенолів у складі соку.

Регулює рівень глюкози крові

Вживання соку листя оливкового дерева підвищує чутливість тканин до інсуліну, знижує рівень глюкози крові та регулює виділення інсуліну. Це допомагає контролювати масу тіла, а також профілактувати виникнення цукрового діабету та сповільнювати прогресування вже наявного захворювання.
 

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені