Сік Ноні, Сокологія, Noni juice, 500 мл

  • Артикул: 00-00001000
  • Штрих код: 5908239793012
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 490 грн
Сік ноні
Ноні - це тропічний фрукт. Жителі островів Тихого океану здавна вважали, що вживання в їжу фруктів ноні зміцнює організм під час тривалих риболовних подорожей та плавань. Саме тому сьогодні ноні вважають одним з найцінніших суперфудів.
Ноні багатий вітаміном С, який необхідний для шкіри та імунітету. Крім того, це чудове джерело біотину та фолатів - вітаміни групи В, які відіграють важливу роль у Вашому організмі, у тому числі допомагають перетворювати їжу в енергію
Сік ноні Сокологія
100% сік ноні виготовлений під наглядом наукових лабораторій згідно зі стандартами, які дозволяють зберегти максимум користі натурального продукту. Реалізується у темній скляній тарі, котра мінімізує вплив випадкового потрапляння сонячних променів. Скляна пляшка підлягає повторній переробці. Сокологія дбає про Ваше здоров’я та здоров’я планети.
Користь соку ноні
Має високий антиоксидантний потенціал
Антиоксиданти соку ноні створюють своєрідний екран, який захищає клітини шкіри від пошкодження. В іншому випадку, оксидативний стрес,спричинений вільними радикалами, може призводити до пошкодження клітинної мембрани, органел та генетичного матеріалу. З часом це призводить до розвитку запалення, хронізації процесу та порушення функції тканин чи органу. Завдяки високому вмісту антиоксидантів та вітаміну С, ноні має такі властивості:
Покращує розумову діяльність та адаптує організм до стресу
Підвищує витривалість та рівень фізичної енергії
Укріплює імунітет
Зменшує біль при запальних захворюваннях суглобів
Уповільнює старіння шкіри та зволожує її зсередини
Зменшує негативний вплив куріння 

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені