Сік Розторопші, Сокологія, Thistle juice, 500 мл

 • Виробник: Sokologia
 • Артикул: 5908239793159
 • Штрих код: 5908239793159
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
 • 390 грн

Рекомендується при:

 • токсичних пошкодженнях печінки (алкоголізм, інтоксикація галогенвмісними вуглеводнями, сполуками важких металів, лікарські ураження печінки) і їх профілактика.
 • хронічному гепатиті
 • цирозі печінки (у складі комплексної терапії)
 • після інфекційних та токсичних гепатитів
 • дистрофії і жировій інфільтрації печінки
 • корекції порушень ліпідного обміну.


Що це?

Сік розторопші володіє гепатопротекторними властивостями та проявляє антиоксидантну дію. Взаємодіє з вільними радикалами в печінці та знижує їх токсичність. Перериваючи процес перекисного окислення ліпідів, перешкоджає подальшому руйнуванню клітинних структур. У пошкоджених гепатоцитах стимулює синтез структурних та функціональних білків і фосфоліпідів (за рахунок специфічної стимуляції РНК-полімерази А), стабілізує клітинні мембрани, запобігає втраті клітинних компонентів і внутрішньоклітинних ферментів (трансаміназ), прискорює регенерацію клітин печінки. Гальмує проникнення в клітини деяких гепатотоксичних речовин (отрут гриба блідої поганки).

Покращує загальний стан хворих із захворюваннями печінки, зменшує суб’єктивні скарги, нормалізує лабораторні показники (активність трансаміназ, гамма-глутамілтрансферази, лужної фосфатази, рівень білірубіну). Тривале застосування достовірно збільшує відсоток виживання хворих, які страждають на цироз печінки.


Як це працює?

 1. При роботі травної системи

Корисний при проблемах з травленням, підтримує роботу шлунка і жовчних проток, включаючи підшлункову залозу і печінку. Як частина спеціалізованої, правильно збалансованої дієти. Також корисний під час таких захворювань, як жовтяниця, панкреатит, токсикологічне отруєння або отруєння алкоголем, а також під час одужання після них.

Рідкий екстракт соку розторопші також можна використовувати для щоденних проблем з травленням (наприклад, коли нас турбує почуття переїдання або похмілля) для оптимізації жовчі і травної системи і поліпшення самопочуття.

 1. Регенеруючі властивості

Сік з розторопші плямистої є відмінним джерелом флавонолігнанів, які регенерують клітини організму, підтримують роботу шлунка і жовчних проток, включаючи підшлункову залозу і печінку.

 1. Знижує рівень цукру в крові у діабетиків

Сік розторопші може бути корисний людям з двома типами діабету, оскільки покращує інсуліночутливість і знижує рівень цукру в крові.

До того ж, антиоксидантні та протизапальні властивості соку рослини можуть знизити ризик ускладнень у пацієнтів з діабетом, таких як ниркова недостатність.Рекомендації щодо застосування: Приймати по 50 мл, розведеним у воді (1: 1), один раз на добу до їдиПобічні ефекти

В якості побічних ефектів можуть бути алергічні реакції та діарея.


Протипоказання до застосування

Гуперчутливість до компонентів соку. Не перевищуйте рекомендовану максимальну добову дозу в день. Продукт не може використовуватися в якості заміни для різноманітного харчування. Вагітні жінки і матері, що годують груддю повинні проконсультуватися з лікарем перед використанням.


Взаємодія з ліками

При одночасному застосуванні соку розторопші екстракту з пероральними контрацептивами можливе зменшення ефекту останніх. При одночасному застосуванні соку з естрогенами, які використовуються при гормональній замісній терапії, можливе зменшення ефекту останніх. Не рекомендується вживати сік при одночасному прийомі з алпразоламом, статинами  та іншими препаратами (симепревіром, кетоназолом).

Склад: 100% Сік з насіння розторопші.

Допоміжні речовини: регулятор кислотності (лимонна кислота).

Продукт пастеризований. Допускається поява осаду, перед вживанням збовтати. Консистенція, смак та колір можуть відрізнятися залежно від партії. Це не впливає на якість продукту.

Характеристики

Країна-виробник
Польща
Сертифікація і дієта
Органічні/Натуральні, Без глютену, Без лактози
Форма випуску
Рідина
Кількість
500 мл
Кількість порції
0 - 20

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені