Сік Ноні, Сокологія, Noni juice, 500 мл

 • Виробник: Sokologia
 • Артикул: 5908239793012
 • Штрих код: 5908239793012
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
 • 490 грн

Рекомендується при:

 • алергічних захворюваннях

 • болях різної етіології і локалізації

 •  діабеті I і II типу

 • порушеннях в роботі шлунково-кишкового тракту

 • занепаді сил

 • неврозах і депресії


Що це?

Сік Ноні – це біологічно-активна добавка, до складу якої входить близько 150 біологічно активних речовин, майже повний спектр вітамінів і мінералів, ферментів і коферментів, а також значна кількість амінокислот. Компоненти, які входять до складу соку Ноні мають загальнозміцнюючу, імуностимулюючу, антибактеріальну дію. Сік Ноні діє на клітинному рівні як компонент і як регулятор різних біохімічних процесів. Ось чому він ефективний при найрізноманітніших розладах, а також незамінний як загальнозміцнюючий засіб для здорових людей. Прийом цього соку забезпечує надходження в організм дубильних речовин та аскорбінової кислоти.

Як це працює?

Сік насичений великою кількістю макро- і мікроелементів, вітамінів і корисних кислот. У складі соку є залізо, магній, кальцій, натрій, які необхідні для кісток, в якості профілактики анемії і нормального функціонування обмінних процесів.

Вітаміни групи В, С, Е, а також альфа і бета-каротин, захищають організм від впливу шкідливих радикалів, які викликають онкологію, хвороби серця і судин.

Амінокислоти пролін, серин, аланін сприяють зменшенню кількості жирів, зміцнюють і тонізують тканини.

Крім того, в складі також є фосфор, глутамінова кислота та інші елементи в незначних кількостях. Також в плодах ноні присутні гіркі глікозиди, ірідоїди й алкалоїди. Особливо цінними компонентами плодів Ноні є ксеронин, ензими, ськополетин і фосфоліпіди.

 • Використання під час планування вагітності

Сік рекомендовано пити обом майбутнім батькам, але тільки в період планування дитини. Він зміцнює та живить організм корисними речовинами. Як тільки плід з’явиться в утробі матері, варто припинити застосування. Така заборона під час вагітності аргументована тим, що в складі є компоненти, що викликають активність імунної системи. Подібна стимуляція призведе до викидня.

Після народження малюка мама може відновити прийом соку (якщо не годує груддю). Починати потрібно з чайної ложки в день і поступово збільшувати дозу. Властивості препарату допоможуть відновити організм, зміцнити здоров’я.

 • Містить потужні антиоксиданти

Сік Ноні відомий високим вмістом антиоксидантів, які запобігають пошкодженню клітин вільними радикалами. До основних антиоксидантів соку Ноні відноситься бета-каротин, іридоїди, а також вітаміни С і Е. Раціон, багатий антиоксидантами соку Ноні може знижувати ризик хронічних захворювань, включаючи хвороби серця і діабет.

 • Зменшує клітинні пошкодження, викликані тютюнопалінням

Сік Ноні може зменшувати клітинні пошкодження, зокрема, викликані тютюнопалінням. Так, куріння призводить до утворення небезпечної кількості вільних радикалів, надлишок яких може привести до пошкоджень клітин і окисного стресу, який зв’язаний з багатьма захворюваннями – хвороби серця, діабет і рак.

Сік ноні здатний знижувати рівень небезпечних хімічних речовин, що утворюються при палінні. Проте, сік ноні не усуває всіх негативних наслідків куріння, тому не повинен розглядатися в якості альтернативи відмови від куріння.

 • Підтримує здоров’я серця у курців

Сік Ноні підтримує здоров’я серця, знижуючи рівень холестерину і зменшуючи запалення. Щоденне споживання соку Ноні протягом знижує загальний рівень холестерину і ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), а також рівень маркера запалення – С-реактивного білка в крові.

 • Підвищує витривалість під час фізичних вправ

Сік Ноні допомагає підвищувати фізичну витривалість, що обумовлено вмістом у ньому антиоксидантів, які сприяють скороченню пошкоджень м’язової тканини, що виникають в ході фізичних вправ.

 • Зміцнює імунітет

Сік Ноні підтримує здоров’я імунної системи за рахунок високого вмісту вітаміну С, який захищає клітини від викликаних вільними радикалами пошкоджень і токсинів навколишнього середовища. Також здоров’ю імунної системи сприяють і інші представлені в соку Ноні антиоксиданти, такі як, наприклад, бета-каротин.

Спосіб вживання: вживати по 25 мл до їди, розводити водою.

Індивідуальна непереносимість інгредієнтів продукту.

Не рекомендується вживати особам, що не досягли 18 років, вагітним і годуючим жінкам.

Використовуйте харчові добавки в поєднанні з збалансованим раціоном харчування і програмою тренувань.

Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Зберігати в недоступному місці для дітей.

Сік з плодів Ноні.

Характеристики

Країна-виробник
Польща
Сертифікація і дієта
Без лактози, Без глютену, Без ГМО
Форма випуску
Рідина
Кількість
500 мл
Кількість порції
0 - 20

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені