Срібло, Now Foods, Silver Sol, 237 мл

  • Артикул: 00-00000713
  • Штрих код: 733739014085
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 700 грн
Товару немає в наявності
Колоїдне срібло — природний антибіотик. Пригнічує ріст і розвиток багатьох бактерій, грибків та вірусів. Рекомендується приймати в холодний сезон для профілактики ГРВІ та бактеріальних ускладнень після них, в комплексі з антибіотиками, для профілактики загострення молочниці, повторних циститів.
Його можна застосовувати як внутрішньо, так і зовнішньо. Можна наносити на раневу поверхню як антисептик та полоскати горло.Рекомендації щодо споживання: по 10 упорскувань 1-3 рази на день по необхідності.Склад на порцію (1 чайна ложка (5 мл)):

Кількість в 1 порції% від добової норми
Очищене срібло 50 мкг Інші інгредієнти: Дейонізована вода.

Не виготовляється з дріжджами, пшеницею, глютеном, соєю, молоком, яйцем, рибою, ракоподібними або інгредієнтами горіха. Виробляється згідно зі стандартами GMP на підприємстві, яке обробляє інші інгредієнти, що містять ці алергени.
Застереження: Зберігайте в місці, недоступному для дітей. Не перевищувати рекомендовану дозу. Не рекомендується приймати дітям. Не приймати під час вагітності або годування грудьми. Не рекомендується вживати дану добавку протягом більше 2 тижнів на місяць. У разі прийому будь-яких ліків або наявності захворювань слід проконсультуватися з лікарем.

Після відкриття зберігати в прохолодному сухому місці.

Характеристики

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені