Селен, Trace minerals, Selenium ionic , 300 мкг, 59 мл

  • Артикул: 00-00001405
  • Штрих код: 878941000188
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 378 грн
Товару немає в наявності

Йонний селен має високу біодоступність, тобто краще засвоюється, рідка форма дозволяє швидше проникнути в кров’яне русло та поповнити рівень селену в організмі. Селен є мікроелементом, що особливо необхідний для правильного функціонування щитоподібної залози, травної системи та ін.

Селен є потужним антиоксидантом. Це означає, що він захищає організм від надмірного впливу вільних радикалів. Відповідно, гальмує передчасне старіння, потенційно попереджає хронічне запалення та хронічні хвороби. Підвищення утворення вільних радикалів спостерігається при сильному стресі, надмірному фізичному навантаженні, вживанні алкоголю та тютюнопалінні.

Достатній рівень селену попереджує розвиток захворювань серцево-судинної системи. Дослідження показало, що люди з низьким рівнем цього мікроелементу мали ризик захворіти хворобоами ССС у декілька разів вищий, аніж люди з нормальним рівнем.

Також низький рівень селену асоційований з підвищеним рівнем С-реактивного протеїну (СРП), що ж одним з найосновніших маркерів запалення в організмі. Таку його властивість пов’язують зі здатністю зменшувати прояви астми, цукрового діабету та інших захворювань, що супроводжуються підвищенням рівня СРП.

Що найосновніше, це те, що селен має вирішальне значення для здоров’я щитоподібної залози. Саме він бере участь у перетворенні різних форм тиреоїдних гормонів один в інший – Т3 в Т4.

А також бере участь в утворенні травних ензимів, що забезпечує адекватне травлення, засвоєння нутрієнтів з їжі та вироблення енергії зі спожитого.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені