Рослинний Комплекс від Алергії, Allercetin, Source Naturals, 48 таблеток для розсмоктування

  • Артикул: SN1196
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 180 грн
Товару немає в наявності

Рекомендується при:

- алергії
- сльозогінності очей
- шкірних захворюваннях
- запаленні слизових оболонок дихальних шляхів
Що це?

Allercetin™ Allergy & Sinus – це біологічно збалансована формула, до складу якої входять природні гомеопатичні засоби для лікування алергії. Allercetin підтримує безліч систем організму, які страждають під час сезонної алергії: дихальна система, пазухи, слизові оболонки, інгібування гістаміну, імуносенсибілізація та клітинна енергія.Як це працює?

До складу комплексу Allercetin™ входять різноманітні рослинні екстракти, кислоти та мінерали, які ефективно нейтралізують дію сезонних алергенів. Екстракти у складі необхідні підтримки дихання. Гістамін націлений на інгібування гістаміну. Кверцетин стимулює імунну функцію та опорність організму. Йодид калію усуває застійні явища в пазухах та приносить полегшення слизовим оболонкам. Формула використовує гомеопатичний підхід, щоб стимулювати природні захисні механізми організму та привести системи організму до здорового балансу.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373
Кількість речовини в порції
Таблетки
Кількість порції
Вегетарианский

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені