Рослинний Комплекс Підтримка Печінки, Herbal Liver Complex, Solgar, 50 гелевих капсул

  • Артикул: SOL04172
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 546 грн

Рекомендується при:

- інтоксикації організму
- проблемах із печінкоюЩо це?

Печінка є центральним органом процесу детоксикації організму. Щоб захистити цей важливий орган життєдіяльності від негативного впливу шкідливих речовин, які він пропускає через щодня, Solgar розробили збалансовану комбінацію найбільш ефективних рослинних екстрактів, трав та антиоксидантів для підтримки здоров'я та правильної функції печінки.Як це працює?

Цей препарат поєднує екстракти молочного будяка (розторопші) з унікальною сумішшю трав'яних ферментів та фосфатидилхолінів для створення збалансованої рослинної формули для здорової функції печінки. Herbal Liver Complex повністю складається з рослинних екстрактів, тому практично не має протипоказань і побічних ефектів.

Розторопша (силімарин) є однією з найпоширеніших рослин у лікуванні та профілактиці захворювань печінки, шлунка та кишечника. Ця рослина здатна вивести токсини з організму, очистити печінку, зняти запальний процес, а також стимулювати виведення жовчі. До складу препарату входить не тільки екстракт із насіння розторопші, але також порошок із цієї рослини.

Не менш корисними для печінки є екстракти кульбаби, кореня куркуми та антиоксидантні речовини, які також містяться у складі. Вони стимулюють оновлення печінки та захищають печінку від токсинів.

Herbal Liver Complex від Solgar буде корисним при розладах травлення, хронічних та гострих захворюваннях печінки, гепатиті, сильної інтоксикації організму (отруєння продуктами, алкоголем, шкідливими речовинами).

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені