Протикандидний комплекс, Now Foods, Candida Support, 180 капсул

  • Артикул: 00-00000160
  • Штрих код: 733739033192
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 680 грн
Товару немає в наявності
Грибки Кандіда - це природні дріжджі, які зазвичай знаходяться в кишечнику як частина нормальної мікробіоти організму. Стрес, прийом антибіотиків, погане харчування можуть пригнічувати нормальну мікрофлору, тому Кандіда може активізуватись, викликаючи кандидоз. Комплекс Candida support від NOW- це комбінація рослинних інгредієнтів (Pau D`Arco, Чорний горіх і олія орегано), біотину (вітамін групи B) і каприлової кислоти (природна жирна кислота, отримана з рослинних олій), які підтримують баланс кишкових бактерій.
Якщо ви хочете позбутись кандиди, рекомендовано максимально обмежити вживання цукру та солодкого загалом. Активні компоненти:

Біотин — це водорозчинний вітамін групи В, який частково продукується мікрофлорою кишківника. Він має властивість пригнічувати ріст грибкової флори. При кандидозному ураженні організму, рівень біотину знижується, що є однією з причин прогресування захворювання. Біотин сприяє росту нормальної мікрофлори й створює несприятливі умови для розмноження грибків. Також оптимізує засвоєння жирних кислот та нормалізує метаболізм.

Магній — входить до складу елементів імунної відповіді на грибкове, бактеріальне та вірусне ураження організму. Також має властивість знижувати вплив стресу на організм, що власне і може бути провокаційним фактором розвитку кандидозу.

Каприлова кислота — екстракт, отриманий з кокосів, що має сильний пригнічуючий вплив на грибки. Сповільнює ріст, нормалізує їхню кількість.

По д'Арко (екстракт мурашиного дерева) — натуральний антибактеріальний засіб, пригнічує життєдіяльність грибків та іншої умовно-патогенної мікрофлори організму. Має протипаразитарні властивості. Знижує запалення, нейтралізує вільні радикали та покращує травлення.

Екстракт шкарлупи чорного горіха — потужний протигрибковий, протипаразитарний та антибактеріальний засіб природного походження. Володіє цими властивостями завдяки елаговій кислоті.

Олія орегано — активний компонент олії — тимол і карвакрол. Саме вони пригнічують ріст грибків, створюють оптимальні умови для росту нормальної мікробіоти кишківника.

Склад комплексу Candida support на 1 порцію:
- каприлова кислота (500 мг)
- Pau D'Arco (300 мг)
- чорний горіх (300 мг)
- масло орегано (200 мг)
- біотин (2000 мкг)
- магній (45 мг)ї

Інші інгредієнти: Целюлоза, часник, котячий кіготь, силікон діоксид, магній стеарат, мікрокристалічна целюлоза

Рекомендації щодо вживання: Вживати внутрішньо по 2 капсули на добу з їжею.

Не містить: ГМО, лактази.

Застереження: Містить горіхи. Тільки для дорослих. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Зберігати подалі від дітей. Натуральний колір капсул може варіювати.

Характеристики

Категорія:

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені