Протеїн, QNT, Whey Protein, фісташка, 500 г

  • Артикул: 00-00001066
  • Штрих код: 5425002407780
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 410 грн

Протеїн Whey Protein Light Digest допоможе у побудові м'язової маси, захистить їх від руйнування під час тренування навіть за великої тривалості.

Білковий комплекс від компанії QNT визнаний одним із найкращих марок протеїну. Він славиться високою якістю, що дозволяє йому стояти в одній лінії з найкращими брендами протеїнових коктейлів у США.

Під час створення протеїну Light Digest використовується очищений білок вищої якості, а також інгредієнти, що дозволяють доповнити БЖУ для поповнення енергії та якнайшвидшого відновлення м'язів.

Дана марка протеїну пропонує широкий вибір смаків, які принесуть задоволення будь-якому гурману. Протеїн може бути як і з класичним смаком банана чи шоколаду, так і кокосу чи фісташки. Подивитися смак можна у назві товару.

Протеїн складається з сироваткового та ізоляту білка, які є найбільш ефективними для нарощування м'язів та швидкого відновлення після силових та кардіо тренувань. Завдяки високому вмісту білка в одній порції протеїн Light Digest зможе замінити повноцінний прийом їжі після тренування, а також протягом усього дня, якщо спостерігається нестача білка в раціоні.

У порції розміром 20 гр міститься: 15 грам якісного легкозасвоюваного білка 1,7 г вуглеводів для відновлення енергії 1 грам жиру, що не завадить повноцінному нарощуванню якісної м'язової маси.

Варто зауважити, що особливість даної марки протеїну не лише у великій кількості білка на одну порцію, а й мінімальну кількість вуглеводів та жирів. У кількість білка входять і 4,5 г BCAA. Саме тому протеїн марки QNT вважається одним із найкращих у всій лінійці спортивного харчування.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені