Про нас

Nutrix - компанія з багатолітнім досвідом, великою лояльністю до кожного та широким вибором серед вітамінів і мінералів, дієтичних добавок і спортивного харчування. Гарантійне якість натуральної продукції за вигідною ціною.

5 причин чому нас вибирають


 • Якісна сертифікована продукція від виробника

  Ми впевнені в якості продукції, так як співпрацюємо з виробниками без посередників, що робить нас надійнимою аптекою. Більше 90% наших клієнтів повертаються до нас знову - хороший індикатор якісного сервісу та професійної підтримки.

 • Справжні відгуки покупців на сайті

  Ми публікуємо всі відгуки наших клієнтів, хто дійсно замовив продукцію у нас. Тому ви завжди можете бачити задоволеність будь-яким пропозицією, її перевагу та оцінку.

 • Швидка доставка в будь-який куток України

  Ми розуміємо як важливо нашим клієнтам швидко отримати своє замовлення. Саме тому ми можемо гарантувати швидку доставку кур'єром містом Львів і Новою поштою по всій Україні.


 • Професійні рекомендації

  Ми розуміємо важливість здоров’я для кожного, тому ви завжди можете розраховувати на рекомендації спеціалістів з медичною освітою при застосуванні будь-яких препаратів, добавок, спортивного харчування.

  Блог компанії ведуть медичні працівники з досвідом лікувальної практики.

            Для отримання кваліфікованої консультації зверніться до нашого спеціаліста в онлайн-чаті зі своїм питанням.


 • Безпечний процес оформлення замовлення

  Ми ніколи не передавали персональну інформацію про клієнтів третім особам. У нас шифрований процес отримання платежів від LiqPay гарантує конфіденційність банківських даних покупців.

  Ми турбуємось про Ваше здоров'я! Будьте здоровими та щасливими разом з Nutrix!
Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені