Полікозанол 10 мг, Policosanol, Now Foods, 90 вегетаріанських капсул

  • Виробник: NOW
  • Артикул: 733739018236
  • Штрих код: 733739018236
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 284 грн

Рекомендується при:

  • захворюваннях серцево-судинної системи

  • закупорці судин

  • підвищеному рівні холестерину в крові

  • порушеннях жирового обміну


 Що це?

Полікозанол, який становить основу препарату від Now Foods - це природна добавка, яку одержують із цукрової тростини. Препарат не містить домішок та хімічних елементів. Полікозанол спрямований на зниження рівня холестерину в крові, захист ліпідів крові, нормалізацію жирового обміну в організмі та регуляцію роботи серцево-судинної системи. Полікозанол від Now Foods швидко та ефективно засвоюється організмом, відмінно впливаючи на метаболізм холестерину.


 Як це працює?

Поліконазол є сумішшю кількох рослинних жирних спиртів, одержуваних з воску, цукрової тростини або ямсу. Ця натуральна добавка має потужну антиоксидантну властивість, захищає клітини організму від дії вільних радикалів, сприяє правильному жировому обміну, а також запобігає закупорці судин. Препарат полікозанолу від Now Foods є базовою харчовою добавкою для зниження рівня холестерину в крові, яка може бути елементом додаткової терапії або профілактичним засобом для систематичного прийому.

Показання до застосування

Приймати 1 капсулу 1-2 рази на день під час їжі або за рекомендацією фахівця.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Застереження:

При вагітності, годуванні грудьми, прийомі медичних препаратів чи наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням харчових добавок. У разі виникнення побічних реакцій припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати, якщо зовнішня захисна мембрана відсутня чи пошкоджена.

*** Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки. Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або коментарі до товару. Дякуємо!

**** БАД не є лікарським засобом!

Елемент Вага  Одиниця  Процент 
Порція1капсула
Порцій в упаковці90

Полікозанол (з цукрової тростини)10мг

Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Веганам, Вегетаріанцям
Форма випуску
Капсули
Кількість
90 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
80 - 100

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені