Освіжаючий напій L-карнітин, QNT, Fresh drink Lcarnitine (лимон-лайм), 2000mg, 700 мл

  • Артикул: 00-00000942
  • Штрих код: 5425002406974
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 43 грн

L-CARNITINE 2000 не містить цукру у своїй формулі. Це напій з нульовою калорійністю, який ідеально підходить для інтеграції в низькокалорійну дієту для схуднення в поєднанні з програмою вправ або спортом, який повністю використовує його численні корисні властивості.

Карнітин є похідною амінокислоти, яка в природі міститься в більшості клітин організму, включаючи м’язові клітини. З цієї причини, незважаючи на те, що організм виробляє його природним шляхом, спортсмени мають більшу потребу в L-карнітині, ніж інші.

Але як діє саме ця речовина?

Карнітин дозволяє жирним кислотам, які переносять кров, проникати в м’язові клітини та мітохондрії, які є клітинами, які перетворюють жир в енергію. В результаті він запобігає накопиченню жирних кислот в жирових відкладеннях тіла. L-CARNITINE 2000 дає вам 2000 мг карнітину на пляшку, цього достатньо, щоб скористатися перевагами корисних ефектів цієї суперефективної речовини.

Незалежно від того, чи займаєтеся ви спортом невимушено на додаток до низькокалорійної дієти, щоб спалити зайві калорії, або ви інтенсивно тренуєтесь і хочете оптимізувати свої результати, L-CARNITINE 2000 є ідеальним напоєм для інтеграції у ваш щоденний розпорядок дня.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені