Органічний ферментований Яблучний оцет та Кайєнський перець, Organic Fermented Apple Cider Vinegar and Cayenne, Dr. Mercola, 30 таблеток

  • Артикул: MCL03234
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 465 грн

Рекомендується при:

- дисфункції шлунково-кишкового тракту
- надмірній вазі
- Порушенні обміну речовин
- уповільненому метаболізмі
Що це?

Ця унікальна харчова добавка містить порошок органічного ферментованого яблучного оцту та кайенського перцю. Вона розроблена для того, щоб допомогти вам покращити обмінні процеси у вашому організмі, прискорити метаболізм, позбутися зайвої ваги і в цілому - виглядати чудово і почуватися свіжо.Як це працює?

Яблучний оцет та кайенський перець два компоненти, які ідеально підходять для підтримки здорового обміну речовин. Вживання цього комплексу зменшує поглинання та накопичення жиру в жировій тканині. Підвищує кислотність у шлунку, для того, щоб підтримувати травлення та рух їжі шлунково-кишковим трактом. Запобігає всмоктуванню глюкози в кишечнику, підтримує чутливість до інсуліну після їжі з високим вмістом вуглеводів, стримуючи голод. Кайєнський перець допомагає прискорити метаболізм, сприяє спалюванню калорій та зниженню ваги, прискорює обмін речовин та контролює рівень поганого холестерину. Ферментований кайенський перець м'якший для шлунка, ніж традиційний кайенський перець. Вживання однієї таблетки під час їжі може змусити вас почуватися більш ситим і знизити ймовірність вживання великої кількості їжі. Це ідеальний комплекс для програми здорового схуднення.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені