Омега 3-6-9 1000мг, Now Foods, 250 желатинових капсул

  • Артикул: NF1837
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 665 грн

Рекомендується при:

- підвищеному тиску
- захворюваннях серцево-судинної системи
- аритмії
- атеросклерозі
- ішемічній хворобі серця
- розладах нервової системи
- розсіяності уваги
- порушенні пам'яті
- депресії
- ослабленому імунітетіЩо це?

Омега 3-6-9 є сумішшю масел лляного насіння, вечірньої примули, каноли, чорної смородини і гарбузового насіння. Ця формула від Now Foods поєднує ці відомі харчові олії для створення збалансованих пропорцій жирних кислот Омега-3, Омега-6 та Омега-9. Омега-3, альфа-ліноленова кислота (ALA) і Омега-6, гамма-ліноленова кислота (GLA), відіграють важливу роль у підтримці здорової шкіри та функції імунної системи. Дієтична олеїнова кислота, мононенасичена жирна кислота Омега-9, підтримує здоров'я серцево-судинної системи.Як це працює?

Омега-3-6-9 здатна розширити кровоносні судини, збільшуючи приплив крові до органів та тканин та перешкоджаючи виникненню артеріальної гіпертензії. Це позитивно впливає на роботу серця та запобігає виникненню аритмії, зменшують ризик виникнення атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту. Омега-9 як така також знижує рівень шкідливого холестерину у крові.

Омега-3 разом із Омегою-6 входить до складу нервових клітин, а також бере участь в обміні речовин нервової системи, таким чином сприяючи більш ефективному проведенню нервового імпульсу. Це означає, що ця кислота нормалізує роботу мозку та нервової системи загалом. Омега-3 також регулює кількість серотоніну, що відповідає за настрій. Це сприяє зниженню ризику виникнення депресії або скорочення курсу лікування від неї.

Омега-6 у свою чергу перешкоджає виникненню запальних процесів у нервовій системі. Дефіцит цієї кислоти також негативно позначається на процесах травлення. Особливо схильні до дефіциту Омега-6 діти, оскільки це уповільнює ріст та розвиток організму.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені