Олія з кісточок обліпихи, Elit- Phito, 100 мл

  • Артикул: 00-00000253
  • Штрих код: 4820157160022
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 74 грн

Першими цілющими якостями натуральної масло обліпихи помітили на Сході. Його використовували в тибетській медицині, воно стало одним з головних складових раціону буддистських ченців у важкі часи.

Поживна та енергетична цінність цієї ефірної олії висока. Аскети по кілька місяців могли харчуватися самим рисом і маслом обліпихи. При цьому не хворіли на цингу — всі необхідні вітаміни вони отримували з яскраво-жовтогарячої олії. Масло обліпихи має протизапальну, регенеруючу, біостимулюючу дію, тому незамінно при опіках, ранах, пролежнях та інших ураженнях шкіри. Воно має антибактеріальний ефект і сприяє швидкому загоєнню ран, не залишаючи на місці ураження жодних рубців або шрамів.

Його використовують при лікуванні токсичних гепатитів, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, гастритів зі зниженою кислотністю шлункового соку. Препарат незамінний при стоматитах, пульпітах, гайморитах, ларингітах, тонзилітах, фарингітах.

Масло обліпихи — полівітамінний природний продукт з високим вмістом аскорбінової кислоти. За кількістю вітаміну Е, який сприяє засвоєнню жирів та регулює статеву функцію, воно посідає перше місце серед інших олій. Особливо цінним у ньому є природне співвідношення вітаміну Е та каротину.


 

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені