Нім, Neem, Himalaya, 60 каплет

  • Артикул: HIM41501
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 473 грн
Товару немає в наявності

Рекомендується при:

- захворюваннях крові
- Порушенні роботи ШКТ
- захворюваннях шкіри
- слабких судинахЩо це?

Ним – рослина, яка відома в аюрведі як «ліки від усіх хвороб». Але найширше застосування воно отримало як засіб для м'якого очищення та детоксикації крові.Як це працює?

Крім того, екстракт цієї рослини, має протипухлинну властивість. Він здатний запобігти або навіть зменшити як доброякісні, і злоякісні освіти. Відомий Ним і як досить ефективний жарознижувальний та антисептичний засіб. Листя Німа використовується для лікування захворювань шкіри: екзем, дерматитів, акне. Масло кісточок цієї рослини використовують у косметичних засобах – вважається, що вони мають омолоджуючий ефект. Так само прийом цієї добавки позитивно позначиться як на роботі шлунково-кишкового тракту, так і стан організму в цілому.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373
Кількість речовини в порції
Капсулы
Кількість порції
Без ГМО, Без глютена, Органический

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені