Ніацин (без почервоніння), Now Foods, Niacin, 500 мг, 180 капсул

  • Артикул: 00-00000141
  • Штрих код: 733739005007
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 899 грн
Товару немає в наявності

Ніацин (вітамін В3, нікотинова кислота) є одним із вітамінів групи В.
Він бере участь у кровотворенні, покращує мікроциркуляцію крові,
позитивно впливає на роботу серцево-судинної та нервової систем,
запобігає розвитку цукрового діабету та стабілізує емоційний фон. Беручи
участь в обміні речовин, тканинному диханні, процесах синтезу,нікотинова кислота нормалізує вміст ліпопротеїдів і три гліцеридів укрові. Вітамін B3 також використовують для покращення стану шкіри таволосся.
Now Foods створили довершену формулу ніацину без почервоніння.

Містить ніацин-інозитол гексанікотінат - форму ніацину, яка складаєтьсяз шести молекул ніацину, пов'язаних з однією молекулою інозитолу. Такаформа повільно розщеплюється в організмі з утворенням вільного ніацинута інозитолу. Поступове вивільнення ніацину забезпечує справжнюактивність ніацину без характерного почервоніння, що приносить значнийдискомфорт.
Ніацин є одним з 9 вітамінів групи В, має назву вітамін В3. Ніацин не накопичується в організмі, оскільки є водорозчинним.
Як і більшість вітамінів групи В, ніацин бере участь у метаболізмінутрієнтів — перетворює їжу в енергію, утворює ензими та коензими.

Бере участь у процесах відновлення ДНК та є потужним антиоксидантом. Суттєво покращує мікроциркуляцію.
Втрата пам'яті, депресія, біль голови, діарея та проблеми зі шкірою можуть виникати через нестачу ніацину у Вашому раціоні.
Ніацинмає властивість знижувати "поганий холестерин" та підвищує "хорошийхолестерин". Завдяки цьому ніацин має властивість профілактувати хворобисерця та судин — атеросклероз, інфаркти та інсульти.
Покращує пам'ять, знижує симптоми депресії та покращує розумову діяльність.

Також покращує стан шкіри та зменшує симптоми артриту.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені