Мультивітаміни, GNC, Mega Men 50+ , 60 капсул

  • Артикул: 00-00000608
  • Штрих код: 48107155018
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 577 грн
Товару немає в наявності
Полівітамінно-мінеральний комплекс Mega Men 50+ розроблений топовими фармацевтами світу. Склад підібраний на основі багаторічних наукових досліджень, а його дієвість підтверджена клінічними випробуваннями. Компоненти підібрані відповідно до потреб зрілих чоловіків:
Увесь спектр вітамінів та мінералів для заповнення добової потреби та дефіцитів, які пов'язані з інтенсивними фізичними та розумовими навантаженнями.
Комплекс натуральних екстрактів для підтримки когнітивних функцій та нервової системи — гінкго, інозитол, холін та екстракт виноградних кісточок.
Бленд для підтримки простати та серцево-судинної системи — со пальмето, кропива, екстракт насіння гарбуза, аргінін, силіцій, бор, ресвератрол та ванадій
Суміш супер антиоксидантів для нейтралізації вільних радикалів та сповільнення старіння клітин — альфа-ліполієва кислота, лікопен, екстракт куркуми та інші.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Рекомендовані товари

Nutrix © 2022 Всі права захищені