Мультивітаміни, Scitec Nutrition, Euro vitamins, 120 таблеток

  • Артикул: 00-00001130
  • Штрих код: 728633108831
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 301 грн

Euro Vita-Mins – концентрована добавка з вітамінними та мінеральними елементами від компанії Scitec Nutrition.

До її складу включені підвищені дози речовин, які організм не може синтезувати самостійно, але потребує їх для повноцінного функціонування. Вони сприятимуть досягненню поставлених завдань, це буде набір маси, позбавлення зайвих жирових відкладень чи прискорення відновлювальних процесів.

EURO VITA-MINS формула містить 23 найважливіших вітамінів і мінералів у значних дозах.
Серед основних вітамінів: - вітамін С, який сприяє нормальному функціонуванню імунної та нервової систем, а також сприяє зниженню втоми та втоми; - вітамін В2 сприяє підтримці нормального зору та нормального рівня червоних кров'яних клітин.

Найважливіші мінерали: - цинк сприяє нормальній фертильності та підтримує нормальний рівень тестостерону; - селен сприяє підтримці здоров'я волосся та нігтів, а також захищає клітини від окислення; - коензим Q10 є вітаміном, який бере участь у виробленні енергії клітинами.

Органи з високою потребою в енергії – такі, як серце, печінка та нирки – мають найвищі концентрації коензиму Q10.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені