Мультивітаміни , BioTechUSA, Multivitamin, 20 шипучих таблеток

  • Артикул: 00-00001156
  • Штрих код: 5999076236541
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 121 грн
BioTech Multivitamin Effervescent – ​​шипуча пігулка. Шипуча таблетка з харчовою добавкою без цукру, що містить вітаміни та мінерали.

Містить:

- 10 видів вітамінів;
- 2 види мінералів;
- без цукру;
- без лактозу;
- без глютену.
- комплексний склад, комплексні функції

Підтримайте свій організм і підбадьоріть повсякденне життя шипучою таблеткою Multivitamin від BioTechUSA, що містить 10 вітамінів і 2 мінерали. Завдяки своєму комплексному складу, таблетка може стати ідеальним вибором, якщо крім активного способу життя та збалансованого харчування, ви хочете додати ще щось для досягнення оптимального функціонування вашого організму.


- енергія

Ніацин (вітамін В3), рибофлавін (вітамін В2), вітамін В6, тіамін (вітамін В1), біотин (вітамін В7), вітамін С, кальцій і магній беруть участь у процесах нормального енергетичного метаболізму. Крім того, вітамін С, ніацин, рибофлавін, вітамін В6, вітамін В12 та магній сприяють зниженню втоми та втоми.


- кістки


Вміст вітамінів С і D, а також кальцію та магнію в продукті сприяють підтримці здорової нормальної структури кісток.


- м'язи


Кальцій і магній, що містяться в продукті, підтримують нормальну діяльність м'язів, а вітамін D сприяє підтримці здорової функції м'язів.


- імунна система


Наявні у складі продукту вітаміни В6, В12, З і D сприяють нормальному функціонуванню імунної системи.


- антиоксидантний ефект

Вітаміни С і рибофлавін (вітамін В2), що містяться у складі продукту, сприяють захисту клітин від окисного стресу.Кому ми рекомендуємо шипучу пігулку Multivitamin?

- тим, хто веде активний спосіб життя;
- тим, хто дотримується збалансованої дієти;
- тим, хто шукає щоденну харчову добавку у рідкій формі.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені