Масло печінки тріски з вітамінами A і D, Cod Liver Oil & Vitamins A & D, Solgar, 250 желатинових капсул

 • Виробник: Solgar
 • Артикул: SOL00941
 • Штрих код: SOL00941
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
 • 800 грн

Рекомендується при:

 • захворюваннях серцево-судинної системи

 • аритмії

 • атеросклерозі

 • ішемічної хвороби серця

 • розладах нервової системи

 • розладах уваги

 • порушеннях пам'яті


Що це?

Даний комплекс містить вітаміни А і D. Вітамін А - підтримує здоровий стан епітелію який знаходитися в шлунково-кишковому тракті, дихальних шляхах, сечостатевій системі, очах. Вітамін D - бере участь в масі життєво-важливих процесів організму, основна з яких, допомога при засвоєнні кальцію. Крім того, ці вітаміни мають і іншими, важливими для організму властивостями. Масло, яке використовується в цьому складі, було піддано молекулярної дистиляції для видалення забруднюючих речовин.Як це працює?

Вітамін А, що міститься в печінці тріски, бере участь в окисно-відновних процесах, регулює синтез білків, сприяє метаболізму, грає важливу роль у формуванні кісток і зубів, а також, завдяки регуляції обміну речовин, впливає на кількість жирових відкладень. Він необхідний для росту нових клітин, уповільнює процес старіння. Вітамін А важливий для нормального функціонування імунної системи, так як саме він грає ключову роль в боротьбі з інфекціями. Головне завдання вітаміну D - забезпечити правильний ріст і розвиток кісткової тканини шляхом регуляції рівня кальцію в організмі. Крім цього він відновлює м'язи, підвищує імунітет, підтримує рівень фосфору в крові, бере участь в регуляції артеріального тиску, а значить, і в роботі серця. Також вітамін D необхідний для правильного функціонування нирок і щитовидної залози. Брак цього вітаміну в організмі може викликати м'язові болі і мігрені, сприяти розвитку і загострень екземи, псоріазу, діабету, гіпертонії та інших хвороб серця, викликати рахіт, аутизм, розсіяний склероз, рак і багато інших хвороб.


Показання до застосування

Приймати одну (1) м'яку капсулу три рази в день, бажано під час їжі або за вказівкою практикуючого лікаря.

Попередження

Якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте будь-які ліки, в тому числі антикоагулянти, плануєте будь-які медичні або хірургічні процедури, або у вас є захворювання, проконсультуйтеся з лікарем перед прийомом будь-яких харчових добавок. Припиніть використання і проконсультуйтеся з лікарем, якщо виникнуть які-небудь побічні реакції. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі. Не використовуйте, якщо зовнішнє ущільнення пляшки відсутнє або пошкоджене.

Елемент

Вага

Одиниця   

Процент   

Порція

1

капсула


Порцій в упаковці

250Вітамін А (з печінки тріски)

375 (1250)   

мкг (МО)

42

Вітамін D (з печінки тріски)

3,4 (135)

мкг (МО)

17

* Денна вартість (DV) не встановлена
Інші інгредієнти
Масло печінки тріски, желатин, рослинний гліцерин, ретінілпальмітат, холекальциферол, змішані токофероли. Містить рибу (тріску).


Не містить глютен, пшениця, дріжджі, цукор, сіль, штучні ароматизатори, штучні підсолоджувачі, штучні консерванти, штучні барвники.Характеристики

Категорія:
Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Без глютену
Форма випуску
Капсули
Кількість
250 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
200 і більше

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені