Прорізувачі для зубів

Прорізувач для зубів Дельфiн, Canpol babies, 2/221
Під замовлення
70 грн

Купити прорізувачі для зубів у Львові та Україні

Період перед появою перших зубчиків, які починають формуватися та прорізатися у дитини, несе із собою біль та занепокоєння малюка. Безсонні ночі дитини та батьків дають про себе знати. Як один із найкращих варіантів полегшення страждань усіх, особливо малюка, є прорізувачі для зубів.

Для різних стадій прорізування існують кілька варіантів цих пристроїв, щоб полегшити біль і проходження цього періоду більш комфортно для усієї сім'ї.

Прорізувач для зубів дитини це допомога і паличка виручалочка, і вона буває різних видів та допомагає зубкам прорізатися швидше, а сам процес прорізування зубів проходить легше.

Деякі малюки мають зубки вже в 4-5 місяців, а інші - ближче до 1 року. Але, як правило, перші зубки з’являються ближче до 6 місяців. Сам період прорізування (від початку набрякання ясен і до появи першого зуба) досить затяжний, і іноді проходить близько 1,5-2 місяці.

Отже, вибирати гризун потрібно відповідно до віку дитини та відповідно самого процесу (стадії) прорізування зубчиків.


Вибір прорізувача

Прорізувачі для зубів поділяються за категоріями віку дитини, а також за стадією прорізування зубів.

- Відповідно віку дитини вибираємо гризун. Чим менший вік дитини, тим більше прорізувач має бути невеликим і легким, щоб дитина легко тримала його в руці.

- Без зайвих деталей. Для маленького дитяти безпечніше купувати найпростіший прорізувач, у якого немає зайвих деталей. Це прорізувач круглої форми, інших безпечних форм, і цікава трикутна форма. Таким прорізувачем ясна можна легко почесати та помасувати в будь-якому місці.

- Найлегші та невеликі прорізувачі м'яко впливають на ніжні ясна.


І ось тут підійдуть з різноманітних матеріалів:

звичайні прорізувачі для зубів, прорізувачі з ручкою, брязкальця тощо.

- Силіконові кільця та інші форми - безпечні й дуже легкі; пружні та щільні; легко піддаються стерилізації не втрачаючи свого вигляду; мають великий термін експлуатації; не деформуються. Рекомендовано для діток для 3-5 міс.

- Латексні - вони еластичні та м'які, але мають малий термін експлуатації через тонкий матеріал; легко обробляються миючими засобами в теплій воді, хоча не піддаються стерилізації. Вироби з нього не впливають на формування прикусу. Латексні "порожні" прорізувачі є дуже легкими.

- Легкі пластикові прорізувачі - щільні, легко піддаються обробці, є безпечними для використання (не кришиться).

- Силіконовий прорізувач з наповнювачем з гелю і води, який поміщають в холодильник перед використанням приблизно на 1 год. Надає анестезуючий ефект через його охолодження, що полегшує стан малюка, зменшує набряклість і свербіж ясен. Він заспокоїть запалені ясна. Але оскільки такий прорізувач для зубів досить важкий, його рекомендовано від 6 міс.


Чим старша дитина, тим більший вибір різноманітних прорізувачів для зубів:

- Іграшки-прорізувачі звичайні;

- більші брязкальця-прорізувачі, які можна утримувати двома дитячими ручками;

- прорізувачі з вібрацією;

- прорізувач для зубів на палець;

- прорізувачі різних форм та зі всілякими виступами.

Необхідність заміни одного прорізувача на інший більш відповідний.


Чим старша дитина, тим міцніший має бути матеріал цього продукту, який розрахований на кусання та жування.

Згідно з самопочуттям дитини та інтенсивності прорізування зубів, батьки, зокрема мама, визначають необхідність заміни одного прорізувача на інший більш відповідний:

- для перших передніх зубів (4-6 міс);

- при появі перших ознак прорізування бічних (середніх) зубів (6-8 міс);

- при прорізуванні задніх зубів (12-18 місяців).


Вимоги щодо прорізувачів для зубів для безпечного використання

- Міцність;

- Стійкість і безпечність фарби;

-Можливість очищення, миття та дезінфекції;

- Безпечність матеріалу, з якого виготовлено продукт;

- Зручна форма та відсутність гострих деталей.

Безпека дитини - це запорука її здоров'я і вашого спокою. Тому ми пропонуємо відвідати інтернет-магазин Nutrix (Нутрікс), де широкий вибір продукції та сертифіковані товари за міжнародними стандартами вибраних виробників.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені