Палички

Ватні палички у пакеті, Lady cotton, 200 штук
Під замовлення
30 грн

Купити ватні дитячі палички у Львові та Україні

Ватні палички являють собою гігієнічний набір вати і палички в комплексі, де вата закріплена на паличці, яка є довшою за сірник.

На початку був сірник і намотана на ньому вата. Такий засіб використовували і використовують іноді й тепер для чищення вух, для нанесення зеленки і йоду на рану чи синець тощо.

Незручності використання сірників у тому, що вони трішки короткі, а вата на них закріплюється ненадійно і, може спадати. Врахувавши недоліки та незручності у використанні сірника з ватою, палички почали виготовляти значно довшими, а вату на них надійніше закріпленою. Предмет гігієни - палички гігієнічні стали мати попит та промислову пропозицію виробництва. Одноразові палички гігієни виготовляють не ручним способом, а за допомогою автоматів по 500-600 штук на хвилину, а вже потім накручують вату.

Але історично ватні палички, які були дерев'яними, у серійному виробництві почали виготовляти ще з 1926 року в Польщі. Ними видаляли бруд із взуття, підправляли макіяж.


Яке застосування мають дитячі палички?

На сьогодні такий засіб, як дитячі ватні палички, є зручний і практичний у користуванні для матусь у догляді за дитиною.

Такі палички для догляду за дитиною не шкідливі, не токсичні, добре переносять користування ними дітки, які мають чутливість до алергії.

Дитячі палички, як і палички гігієнічні широко застосовуються для різних потреб:

- щоб почистити дитячий носик;

- для чищення вух;

- обробити місця рани, синців, царапин..

Такі процедури зручно робити саме за допомогою цих паличок. А тому такі палички купити для безпечного і комфортного догляду за носиком та вушками дитини.

Палички для дитини зі спеціальним обмежувачем зможуть забезпечити неглибокий вхід у вушко або носик дитини і не нашкодити. А, оскільки анатомія дитини така, що у її вушку сірка утворюється достатньо швидко, то таку процедуру доведеться робити досить часто і, вона повинна бути безпечною і комфортною.

В інтернет-магазині аптека Nutrix можна купити все для дитячої гігієни і дитячі ватні палички купити.


Чим розрізняються між собою палички гігієнічні?

- За величиною упаковки, тобто кількістю штук в упаковці. Більша упаковка є більш бюджетна й вигідніша, оскільки дитячі вушні палички знадобляться постійно.

- За міцністю пакування, тобто для використання удома достатньо буде ватних паличок у пакетику, але під час подорожей, міцна та надійна упаковка буде в самий раз.

- За матеріалом виготовлення :

Бавовняні або поліпропіленові на кінчику. Бавовна, яка за своїми властивостями має здатність абсорбувати, являється м'яким та приємним матеріалом для шкіри і, з неї виготовлено саме кінчик палички.

Палички з паперу у центральній їх частині, які є екологічні та безпечні для навколишнього середовища. Чудова заміна паличкам з пластику.

Бамбукові палички одноразові. Завдяки екологічності такі палички не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Ватні палички з дерев'яною основою, яка екологічна та корисна для різноманітних процедур з віями, бровами, очима при виконанні макіяжу та їх фарбуванні. Має м'який бавовняний наконечник, що допомагає усувати надлишки фарб ефективно, а також якісне усунення спеціальних та декоративних продуктів при їх випадковому потраплянні на покрив шкіри.

Ватні палички з екстрактом алое вера або вітамінами на бавовняному кінчику для забезпечення додаткового догляду.

- За призначенням:

Для вух палички гігієнічні, які краще вибирати зі звуженням на кінці, що запобігає зменшенню ризику травмувати слуховий прохід.

Дитячі ватні палички для новонароджених, які мають анатомічну форму.

Спеціальні дитячі палички з обмежувачем і, які мають більшу кількість вати. Це обмежує глибоке проникнення палички з ватою у дитяче вушко.

Спеціальні дитячі палички з обмежувачем.

Призначення захисного обідка для того, щоб обмежити та убезпечити глибокому проникненню та захистити канали носика та вуха дитини. Вони виготовлені зі 100% чистої бавовни.

- Дитячі палички спеціально розроблені для м'якості при чищенні вух та носика дітям та, для додаткової безпеки.

- Їх також добре використовувати для очей та зовнішнього вуха, щоб дбайливо очистити ці місця дитині. Вони є делікатними до шкіри, не розшаровуються, мають здатність швидкого вбирання.

- Також, такі палички спеціальні з обмежувачем підійдуть для дорослих у їх різних косметичних та гігієнічних процедурах.


Як можна використовувати будь-які ватні палички?

- Очищувати зовнішню сторону вух.

- Очищувати від забруднень пупок малюка, дотримуючись гігієни пупка.

- Наносити різноманітні косметичні та лікарські засоби, такі як мазі, настоянки, різноманітні лосьйони тощо.

- Видаляти надлишки лаку з кутикули під час нанесення лаку на нігті, змочивши ватну паличку в засобі для зняття лаку під час проведення процедури манікюру та фарбування нігтів. І бездоганність манікюру забезпечено.

- В процесі проведення макіяжу: в куточках губ витерти надлишок помади; на очах коректувати стрілки, їх форму; на повіках розтушовувати олівець для очей для створення димчастого ефекту.

Ватні палички купити, оскільки вони компактно займають місця у сумочці, косметичці, коробочці тощо, але у певних ситуаціях вони є і будуть помічними під рукою при потребі.

Ціна паличок залежить від декількох факторів, з якими ви можете ознайомитися на сайті Nutrix (Нутрікс) та зможете одноразові палички купити Україна.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені