Ножиці

Під замовлення
110 грн

Купити дитячі ножиці у Львові та Україні

Купівля приладдя для манікюру дітей - відповідальний вибір для дорослих, а для дітей комфортні у використанні та безпечні предмети для догляду за маленькими дитячими нігтиками.

Інтернет-магазин аптека Nutrix має вибір дитячих аксесуарів, де можете дитячі манікюрні приладдя купити Україна.


З яких предметів складається дитячий манікюрний набір?

Для обробки дитячих нігтиків, які ще дуже ніжні та тонкі, використовують дитячі манікюрні приладдя:

- Дитячі ножиці для нігтів;

- Щипчики для дитячих нігтиків. Їхня форма не дозволяє дитячі нігті підстригати занадто коротко.

- Пилочка для дитячих нігтів має покриття, яке полірує нігтики на кінчиках ніжно та ощадливо. Така процедура ніжного підпилювання дитячих нігтиків, а також, цей предмет манікюрного приладдя, потрібні для того, щоб дитина не подряпала себе випадково.


Які види ножиць для дитячого манікюру?

Дитячі ножиці для нігтів:

- Ножиці для новонароджених. Щоб не поранити малюка у процесі процедури підстригання нігтів, форма ножиць для дитячих нігтів новонароджених має закруглені кінчики та пластикові ручки.

- Ножиці для дітей 2 років і старших дітей мають більш довші леза. Кісткова система дитини 2 років вже міцніша, а нігтьова пластина вже товща і міцніша. Тому ножиці, які використовувалися раніше, потрібно буде замінити на міцні ножиці з лезами довшими.


Ножиці для новонароджених

Перші дні життя малюка вже припускають таку процедуру для новонародженого як підстригання нігтів. Але, оскільки дитина ще не контролює рухи свого тіла, особливо ручок і, їх рухи хаотичні, то дуже складно підстригти ці маленькі нігтики з тоненькою пластинкою, яка дуже ніжна. Виручать батьків такі ножиці для новонароджених, які мають свої особливості у заокруглених кінчиках та невеликого розміру самих ножиць.

Ножиці для новонароджених купити, подивившись на сайті їхню ціну та опис.


Які особливості вибору ножиць для новонароджених?

Які мають бути ножиці для догляду за дитиною?

- під час тримання вони повинні мати зручну форму і бути зручними у використанні;

- у них мають бути заточені грані тонко та якісно;

- леза повинні бути абсолютно безпечними, але водночас і гострими;

- ковпачок на леза ножиць повинен бути в наявності для збереження їх у належному стані та, бажано наявність футляра;

- також важливі елементи - щоб ножиці були практичні і, наскільки це можливо, довговічні;

- надійність та репутація виробника, а також магазину, що продає товар.;

- оптимальна ціна щодо якості.


Яких видів бувають ножиці для дітей?

Рейтинг кожного виробника різний і ножиці можуть бути різних кольорів та кільцями з пластику зручної форми і основою з нержавіючої сталі. В основному, для захисту ножиць від дітей, до комплекту з ножицями надається пластиковий або прозорий футляр і, також є захисний наконечник.

- Ножиці довжиною 10 см можуть використовуватися для старших дітей, починаючи з дворічного віку, а також їх дорослими батьками. Ручки в таких ножицях можуть бути прогумовані, запобігаючи ковзанню при їх використанні. Як і у всіх ножиць для дітей, кінчики закруглені.

- Інша категорія ножиць, які використовуються для новонароджених, але не довше трьох місяців, оскільки знадобляться інші ножиці з більш довшим лезом. У таких ножицях ручки можуть бути пластикові.

- Ножиці з добре заточеною, але трохи товстою гранню та кромками і ними незручно підчищати нігтьову пластину малюка. Але, в той же час, ці ножиці міцні та з довгими лезами, які можна використовувати всією сім'єю від новонародженого до дорослого, включаючи підлітків. Такі ножиці зазвичай довговічні, міцні, виготовлені зі сталі. Кінчики ножиць закруглені, а кільця мають прогумовану вставку, але виготовлені із пластику.

Як правило, у всіх наборах ножиць є захисний футляр.

Купити дитячі ножиці можна на сайті аптеки Nutrix (Нутрікс), де є сертифіковані товари від світових виробників.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені