Дурники

Купити дурники у Львові та Україні

На світовому ринку спостерігається зростання попиту на різноманітні дитячі аксесуари, зокрема такі, як дитячі пустушки, які тимчасово відвертають увагу дитини, допомагають немовлятам заснути та полегшують дискомфорт під час поїздок та подорожей.


Що таке дитячі дурники?

Завчасно, ще до появи малюка, у список, так званого приданого для нього, потрапляє і соска пустушка (дурник).

Дитячі дурники, також відомі як пустушки, прорізувачі та соски, — це гумові або пластикові предмети, які використовуються для заспокоєння та розваги немовлят та запобігання їхньому плачу. Вони виготовлені з м’яких, натуральних і гнучких матеріалів, таких як гума, латекс і силікон. Однак силіконові пустушки вважаються більш довговічними, ніж латексні. Вони використовуються як ефективний засіб для заспокоєння немовлят протягом перших кількох місяців після народження, коли вони вередують, мають кольки або мають звичку смоктати грудне молоко. Вони також розглядаються як перехідний об’єкт, який допомагає дітям зняти стрес і пристосуватися до нових ситуацій. Зовні вони імітують сосок материнських грудей, а застосовують їх переважно для заспокоєння малечі.


Для чого потрібні дитячі дурники?

Від народження у малюків рефлекс смоктання є надзвичайно розвинений, щоб дитина одержувала молоко при піднесенні її до грудей матері. Це дає їй насичення, заспокоєння і, як наслідок, добрий сон. Дурник діє таким же чином – заспокоює. І оскільки дитяча соска пустушка спонукує дитину робити звичні смоктальні рухи, дитя заспокоюється. Щоб отримати мамине молоко, немовля витрачає достатньо сили на це, і цей процес для нього є досить складним.

Не завжди дитина здатна заспокоїтися перед сном, оскільки на це можуть впливати його рухи, що повторюються, які засновані на рефлексах; часті коліки; нездатність заспокоєння перед сном.

Переважна більшість батьків використовують пустушку (дурник) для своїх малюків перед сном як засіб, що має заспокійливий ефект.


Як і для яких потреб обрати соску-пустушку?

Вигідно дурник купити для щоденного використання можна в інтернет-магазині Nutrix (Нутрікс). Ця продукція буде безпечною і не зашкодить прикусу.

Вироби соска дитяча можуть мати такі різноманітні варіанти:

- за віковою ознакою;

- тип матеріалу, з якого виготовлено продукт - латексні та силіконові ;

- за розписом - малюнки, написи, різноманітні колірні виконання;

- за формою - круглі, симетричні, динамічні, ортодонтичні.

Їх можна купити в наборах і поштучно, ознайомившись з повним описом про виріб в інтернет-магазині аптеці Нутрікс.

Діти легше засинають на свіжому повітрі, і зазвичай дитяча соска пустушка, як обов'язковий аксесуар, супроводжує малюка і на прогулянці.


Коли краще дати пустушку дитині?

- при поганому засинанні;

- газах у животику;

- коли дитина часто суне ручки до рота;

- при стресовому відлученні від грудей.

Але соску не варто застосовувати вже одразу в перші дні та тижні після народження дитини, оскільки у неї ще не сформована звичка до грудей, і вона лише починає освоювати базові навички.

Лише через декілька тижнів, коли малюк навчиться і звикне до ссання грудей, варто переходити на новий етап, тобто перехід на соску.

Але доки цей етап ще тільки на підході, а дитина не може заснути чи плаче, то краще просто із турботою погладьте дитя.


Вибір сосок пустушок

  • Звичайні соски - це давніші класичні соски. Мають округлу форму соска.

Такий тип соски, особливо силіконової, у схожості наближено до грудей матері.

  • Ортодонтичні соски мають каплевидну форму. Процес захоплення ортодонтичної соски подібний до захоплення сосочка грудей. Спеціальна виїмка у сосці забезпечує її тримання у роті бідьш впевнено.
  • Анатомічні соски. Мають подовжену і сплюснену форму. Є достатньо кількості варіантів анатомічних сосок (наприклад, для великих діток).
  • Силікон та латекс зробили соски буденним аксесуаром для задоволення смоктального рефлексу.
  • Соска з латексу. Латекс - матеріал натуральний (каучук), жовтого кольору. Але соска з латексу через присутність у латексі молекул білка не рекомендована для тих малят, які вже мають алергію. Матеріал досить м’який, швидко зношується, а також негативно на нього впливають сонячні промені. Ці соски недовговічні (в середньому їх термін 5 тижнів). Незважаючи, що доглядати за такою соскою досить клопітно, її переваги все ж досить значні у рекомендації для слабеньких малят, недоношених діток. При смоктанні такої соски немовлям латекс нагрівається, і по відчуттям це наближає їх до материнських грудей.
  • Соска з силікону. Силікон - без кольору і прозорий, безпечний у використання, оскільки антиалергічний. Цей синтетичний матеріал добре тримає форму. Такі соски прості у догляді. Навіть просто для розвивання смоктального рефлексу малюка, соска із силікону підійде найкраще.


Як використовувати дурники?

У яких випадках соску дурник використовувати обмежено?

  • Під час плачу використовувати в обмеженій кількості;

Підходимо в цих питання розумно!

  • Коли дитина голодна, педіатри радять не використовувати по причині, що це викликатиме подразнення шлунку;
  • Під час сну не використовувати, а лише до сну. Інакше це провокуватиме пробудження дитини.


Важливі й прості правила використання дурників:

- замінювати соску через 6-8 тижнів;

- замінювати соску з латексу, коли стінки соски злипаються, і змінився її колір:

- проводити обов’язковий щоденний огляд зовнішнього виду соски (тріщини, подряпини, зміна кольору);

- не класти під сонячним промінням та біля батареї;

- регулярна стерилізація (кип'ятіння), миття у теплій мильній воді.

Пропонуємо завітати в інтернет-аптеку Nutrix, щоб дитяча соска купити й задовольнити головні потреби малечі - у смоктанні та безпеці. Широкий вибір сертифікованих товарів від світових виробників у Нутрікс.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені