Аспіратори

Назальний аспіратор електроний, соплевідсмоктувач
Під замовлення
500 грн

Купити аспіратори у Львові та Україні

Аспіратор назальний дитячий (соплевідсмоктувач) - цей пристрій, використовуваний для відсмоктування слизу з носових ходів дитини. Він використовується, коли порожнина носа сильно переобтяжена - до такої міри, що це впливає на здатність дихати, є і спати.


Для чого потрібен аспіратор дитячий?

Будучи дорослими, ми сморкаємось, коли ніс закладає, але оскільки у немовлят такої здатності немає, їх слиз необхідно видаляти іншим способом.

Як правило, під час закладеності носа немовлята не можуть приймати їжу з грудей або пляшки, оскільки їх рот при цьому закритий, що заважає нормальному доступу кисню.

Також, природжені проблеми, пов'язані з диханням, такі як одностороння атрезія хоан (відсутність отвору в задній частині носа), можуть викликати закладеність носа.

Контролюючи надлишок слизу, ви також можете запобігти шкірним інфекціям, викликані витоком слизу навколо носа вашої дитини. Кращий спосіб видалити її - використати зручне пристосування, таке як аспіратор електронний або відсмоктувач для носа.


Як вибрати аспіратор для носа?

- Якщо ви плануєте аспіратор дитячий купити і використати більше одного або двох раз, вам необхідно переконатися, що його можна ретельно очистити, щоб запобігти зростанню бактерій або плісняви. Щоб забезпечити належну гігієну, переконайтеся, що ви можете розібрати його для очищення або що фільтри і наконечники одноразові.

- Частини аспіратора, які вступають у безпосередній контакт з біологічними рідинами, мають бути виготовлені з матеріалу, що не містить бактерій і не сприяючого їх зростанню. Матеріали з твердою поверхнею відповідають усім вимогам, але не практичні для цього типу пристроїв. Силікон є стандартом для гнучких, але гігієнічних медичних пристроїв.

- Немовлята швидко ростуть, як і їх ніздрі. Якщо ви плануєте використати аспіратор для носа дитячий деякий час, переконайтеся, що ви вибрали пристрій зі змінними насадками або пристосований для ніздрів будь-якого розміру. Це позбавить вас від необхідності купувати новий пристрій у міру зростання дитини.

- Закладеність носа буває різною, як і толерантність вашої дитини до болю. Рівень всмоктування, який підходить одній дитині, може не підійти іншій. Можливо, ви захочете розглянути пристрій, який дозволить вам змінювати силу всмоктування залежно від ваших потреб.


Як використати аспіратори для носа дитячі?

Електронний аспіратор

1) Якщо соплевідсмоктувач має змінну потужність всмоктування, виберіть бажану силу. Розпочніть з нижчого рівня і при необхідності збільшіть потужність всмоктування.

2) Помістіть наконечник в ніс вашої дитини, переконавшись, що він вставлений досить далеко, щоб зовнішні краї ніздрі торкалися його і створювали ущільнення.

3) Натисніть кнопку, щоб активувати всмоктування.

4) Відпустіть, коли закінчите. Не всмоктуйте довше за декілька секунд.

5) Очистьте фільтр або випустіть слиз відповідно до інструкцій виробника.

Назально-оральний аспіратор

1) Помістіть ротовий кінець у свої губи.

2) Помістіть носовий кінець в ніс дитини, переконавшись, що між ніздрями і трубкою утворилося ущільнення.

3) Акуратно втягніть повітря через рот, щоб створити вакуум і видалити слиз.

Аспіратор-"груша"

1) Стисніть шприц-грушу, щоб випустити повітря, перш ніж вводити його в ніс дитини.

2) Поки груша все ще стисла, помістіть загострений наконечник в ніс дитини, переконавшись, що він вставлений досить глибоко, щоб зовнішні краї ніздрі торкалися кінця шприца і утворювали ущільнення.

3) Відпустіть грушу, щоб створити вакуум, який всмокче слиз в шприц.

4) Після використання зніміть шприц і стисніть грушу, щоб виштовхнути слиз.


Протипоказання

- Пошкоджена слизова оболонка носа

- Часті носові кровотечі

- Звужені носові ходи або інші особливості будови носа


Рекомендації

Незалежно від віку вашої дитини, якщо слиз занадто густий, можна використати декілька крапель безрецептурного сольового назального спрею, щоб розрідити її.

Зволожувач також може полегшити легке видалення слизу.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені