Догляд за дитиною
Купити догляд за дитиною у Львові та Україні
Догляд за дитиною – це створення комфортних та безпечних умов, у процесі яких малюк отримує різноспрямований розвиток, почуття задоволення та психологічний комфорт.
Догляд за дитиною – це:
- Процедури гігієни – миття, підмивання, зміна підгузків, обтирання серветкою, обробка частини тіла дитини присипкою або дитячим кремом, промивання очей новонародженого ватними кульками, очищення ватними паличками носа та вух дитини та місце пуповини.
- Купання - процес миття із зануренням у ванночку з водою або велику ванну, використовуючи засоби для купання з екстрактами лікарських трав, та миючих засобів для дитини - мило, шампунь, гель, молочко для купання.
- Годування - процес надання різноманітних продуктів харчування для дитини за допомогою засобів для дитячого харчування - пляшечок, сосок, поїльника і т.д.
Щоб засоби для догляду за дитиною купити, потрібно визначитися з вибором та потребою.
Які засоби для догляду за дитиною для її гігієни?
Для малюка новонародженого та старшого віку процес купання - це не тільки чистота тіла, але цілий творчий підхід.
Купання - це корисний і більш триваліший процес, ніж просто вмивання і, який доставляє дитині почуття задоволення та психологічний комфорт, а також забезпечує необхідне малюку фізичне навантаження та розвиток навичок (комунікативні, тактильні, емоційні).
Купання пробуджує апетит, зміцнює тіло малюка та загартовує його.
Засоби для купання дитини:
- Для підмивання при зміні підгузків або для купання підійде дитяче мило:
рідке мило, крем-мило, мило з різноманітними натуральними інгредієнтами.
- Для миття тонкого та слабкого волосся дитини - дитячий шампунь без парабенів:
шампунь та мило (2 в 1), дитячий шампунь та кондиціонер (2 в 1), органічні шампуні, шампуні з натуральними інгредієнтами рослинних екстрактів, шампунь для немовлят із сухою шкірою.
- Для старших дітей вже можна використовувати гель для душу.
- Для купання у ванночці – застосовується дитяча морська сіль, яка заспокоює та благотворно впливає на весь організм дитини.
- Для очищення чутливої шкіри новонародженого малюка – емульсія для прийняття ванни, яка має легку консистенцію, пом'якшує жорсткість води, м'яко очищає суху шкіру дітей та дорослих.
- Молочко для купання з додаванням натуральних екстрактів календули, олії мигдалю, кунжуту створить живильний захисний шар на шкірі, не порушивши її природний ліпідний баланс.
Товари для дитячої гігієни:
- Підгузки – для забезпечення комфорту та сухості дитині.
- Пеленки одноразові мають властивість вбирати виділення під час переодягання дитини та сповивання, і прийняття дитиною повітряних ванн.
- Вологі серветки – гігієнічний засіб для забезпечення чистоти шкіри малюка при щоденних процедурах гігієни, які дозволяють швидко видалити забруднення та зволожити ніжну шкіру малюка.
- Стерильні ватні кульки, змочені в теплій воді, щоб очистити шкіру повік дитини.
- Ватні палички для дитини зі спеціальним обмежувачем – для очищення зовнішнього слухового проходу.
- Манікюрний набір (ножиці, щипчики, пилка) - приладдя для догляду за маленькими дитячими нігтиками.
Які засоби для догляду за дитиною для годування?
Товари для годування немовлят - це
- товари для новонароджених;
- посуд для дітей за віком та за призначенням.
Товари для новонароджених – це в першу чергу соски (класична кругла та антиколікова), та пляшечки для годування (скляні, із пластику, із медичного силікону).
Посуд для дитини:
- до 1 – 2 років – пляшечка;
- з перших днів – силіконова ложка для водички та ліки;
- з півроку - тарілка під час введення прикорму; поїльник-непроливайка;
- після 1 року – столові прилади (ложка, вилка).
Догляд за дитиною до 3 років також вимагає граничної уваги батьків у міру зростання та навчання дитини до самостійного користування предметами для годування, зміну їх форм та розмірів за віком та за призначенням. Адже це вже інший посуд і дещо інші засоби гігієни, ніж для новонароджених.
Як доглядати за новонародженим?
Догляд за новонародженим та гігієнічні процедури проводити з обережністю, щоб не нашкодити малюкові.
- Обмивати малюка треба з першого дня його народження. А до моменту загоєння пупкової ранки (10-15 днів) можна просто протирати вологими серветками для новонароджених.
- Регулярно очищати періанальну ділянку та проміжності, використовуючи дитячі вологі серветки, або підмивати дитину ватними кульками, намоченими теплою водою.
- Купати не менше 2-3 рази на тиждень 5-10 хвилин перший місяць і до 20 хвилин до двох місяців, використовуючи дитячу косметику з нейтральним або кислим рН з пом’якшувальними речовинами, а також захисними факторами.
- Купання має бути без різких перепадів температур, із температурою води 36,5 - 37,5 та температурою в приміщенні 24–26, не менше 22 градусів.
- У воду для купання додають відвар або засіб для купання з екстрактами лікарських трав, що очищає, заспокоює і покращує загоєння рани пупка, який після купання акуратно промокнути серветкою з тканини.
- Після купання промокнути шкіру немовляти махровим рушником. Пересушені ділянки шкіри та лущення змастити дитячою олією або дитячим кремом з календулою, мокристі ділянки шкіри підсушити дитячою присипкою. Одягнути памперс і т.д., і погодувати малюка.
- Очищати зовнішній слуховий прохід один-два рази на тиждень ватною паличкою з обмежувачем, і видаляти лише сірку, яку видно.
- Носик очищають ватним джгутиком або спеціальною дитячою ватною паличкою, змочивши органічною дитячою олією, вводять обертальними рухами в носовий хід на відстань 5-8 мм.
- Очищати шкіру повік від зовнішнього краю до внутрішнього кута ока стерильними ватними кульками, змоченими у теплій воді.
Щоб забезпечити хороший догляд за дитиною купити в аптеці Nutrix сертифіковану продукцію від світових виробників.