Соски для пляшечок

Купити соски для пляшечок у Львові та Україні

Декілька варіантів сосок допоможуть оцінити комфортність для дитини і вибрати найбільш підходящу соску на більш постійній основі, враховуючи вікові зміни дитини та її переваги.


Функції соски для пляшок

Соски для пляшки відрізняються матеріалом і формою, але функція у них одна - задоволення отримання додаткової їжі за допомогою соски і пляшечки, а також для заміни грудного вигодовування.

Перша соска малюка має невеликий отвір, що змушує дитину бути активнішою, прикладаючи більше зусиль, так само як і до материнських грудей. Єдино, для різних видів суміші потрібна різна ширина отвору (там, де в харчування входять загусники до складу - отвір потрібно більше).


Яка кількість дірочок (отворів) на сосці?

Соска для пляшки має одну або кілька дірочок (отворів) та кілька розмірів.

Відповідність швидкості потоку замінників грудного молока, що надходять, та вік дитини:

Отвори на соску різних рівнів:

  • для найменшого потоку – для дітей 0 – 1 місяць (1 отвір);
  • для повільного потоку – для дітей 1 -3 місяці (2 отвори);
  • для повільного потоку – для дітей 3 -6 місяців (3 отвори);
  • для швидкого потоку або густої суміші – для дітей від 1 місяця (4 отвори)
  • для швидкого потоку – для дітей 6 та більше місяців;
  • для швидкого потоку – для дітей 9 і більше місяців.

Рівень сосок залежить від швидкості потоку (як швидко дитина може отримати молоко). Маленькі діти приймають за один раз меншу кількість їжі, тому їм потрібні соски з повільним потоком. Ці соски «першого рівня» мають тенденцію імітувати грудне вигодовування, оскільки вони потребують тієї ж прикладеної сили м'язів, що й отримання молока з материнських грудей. Коли діти ростуть, вони п'ють більше молока і швидше, тому зазвичай переходять на соски з швидшим потоком.


Якої форми бувають соски для пляшок?

Форма соски як форма жіночого соска грудей – це найбільш традиційна форма, що дає можливість годування дитини до подібного натурального процесу грудного вигодовування.

Класична кругла соска (анатомічна соска), яка повторює форму жіночого соска грудей та наближає процес годування дитини до природного грудного.

З такою соскою немовля легко перейде на заміну соски від грудей, практично не помітивши різниці, що дозволить без проблем продовжувати грудне вигодовування.

Антиколікова соска, яка попереджає появу кишкових кольок у дитини та зменшує їх частоту.

Штучне годування може викликати аерофагію (заковтування повітря), що у свою чергу призводить до частого зригування та кольок у дитини. Соска антиколікова для пляшечки дає можливість уникнути цих неприємностей для дитини. Вона оснащена клапаном, зменшуючи тим самим кількість повітря, яке заковтує малюк. Клапан відкривається при смоктанні соски малюком, клапан закривається, коли процес ссання припиняється.


Як вибрати соску для пляшки малюкові?

Соску слід підбирати залежно від віку дитини та її апетиту, її активності та часу тривалості годівлі, а також, залежно від щільності їжі та суміші та інтенсивності її надходження.

Потрібно враховувати:

- Матеріал. Силіконові соски для пляшок, також з латексу та гумові.

Силікон – це чистий та екологічний полімер, безбарвний, не має запаху, міцний, не піддається деформації.

Латекс – природного походження (каучук), м'який, легко прокусити першими зубками; погано витримує високі температури та тріскає.

Гумові – їх використання поступово виходить з ужитку, малий період експлуатації, суттєва можливість алергічних реакцій.

Заміна сосок: 1 раз на місяць для силіконової, 1 раз на 2 - 3 тижні для латексної соски.

Або негайна заміна за будь-якого пошкодження соски.

Соски для пляшок купити при закінченні терміну їх експлуатації або пошкодження.

- Розмір соски та її отвори враховує вік. Менше малюк, відповідно менше соска і менше отвір у сосці. При виборі, увага на кількість дірочок (надрізів) та їх розташування (збоку, прямо), про що інформує опис виробу.

- для новонароджених 0-2 міс;

- для малюків 2(3) - 5 міс, що харчуються молоком та сумішами;

- динамічна соска дітям від 6 міс. - "міні" і "середня", що має більший отвір, ніж соска "міні".

Віку дитини повинна відповідати відповідна їй соска за розміром. Вказівки розміру та віку інформуються на упаковці.

- Форма соски. Вибір форми соски залежить від потреби її експлуатації: класична, анатомічна, ортодонтична, антиколікова.


Як мити соску і коли міняти?

Ретельний процес миття пляшечки та соски має відбуватися після кожного годування.

Рано чи пізно з'являються в сосках мікротріщини та мікроби. Важлива регулярна заміна як сосок, так і пляшечок. Потрібно часто оглядати пляшечку та соску. При пошкодженнях, тріщинах та нальоті потрібно купити нові.

  • Заміна силіконової соски через кожні 45 днів,
  • Заміна латексної соски через 21 день.
  • Заміна пляшечки після 1 року.


Купити соску для пляшки

Враховуючи все це, можна купити соску для пляшки малюкові від народження та старшого віку, призначені для різних видів рідини: вода, соки, зціджене молоко, суміші, рідкі каші.

Також важливо поспостерігати за дитиною, щоб визначити, якої форми соска подобається їй більше.

Якісна соска для пляшки купити Україна, а також сертифіковані товари світових виробників – аптека інтернет-магазин Nutrix. Соска для пляшки ціна можна дізнатися на нашому сайті.

Важливо вибирати соску, яка підходить дитині за віком та за швидкістю потоку. Але, навіть обравши соску з відповідним і підходящим дитині потоком, не можна залишати дитину без нагляду (саму з пляшечкою), так як вона може не впоратися з потоком.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені