Поїльники

Під замовлення
290 грн

Купити поїльники для дітей у Львові та Україні

Отож, малюк виріс з дитячої пляшечки, але ще не готовий орієнтуватися в стаканах і чашках для дорослих. Як зайняті батьки, у котрих не так багато вільного часу, ваша мета полягає в тому, щоб уникнути якомога більше безладів, які вам доведеться прибирати щодня (оскільки деякі ви просто не можете зменшити чи позбутися), але почати з їжі чи пиття — чудове місце для початку. Найкращі дитячі поїлки не тільки запобігають розливанню, але дитяча поїлка також добре лягає в руки вашої дитини, щоб вона могла легко тримати її. Ці поїлки можна мити в посудомийній машині для легкого очищення.

Поїлка непроливайка для дітей - це чашка, термос, пляшка, які не проливаються, і з допомогою яких дитина в процесі їх використання поступово та без сторонньої допомоги навчається пити зі звичайних чашок та пляшок. Особливості поїльників для дітей в тому, що вони абсолютно безпечні у застосуванні. Виріб дозволяє заощадити масу часу, нервів і коштів, оскільки дитина не зможе її розбити або розлити з неї воду.


Чашка поїлка

Переведення вашої дитини на використання чашок для пиття може бути досить складним завданням, але якщо ви залучите якісні чашки, такі як дитяча поїлка непроливайка, в процес навчання, то дитина відразу ж буде пити самостійно.

Поїлка для дітей - важливий крок від соски до чашки. Це достатньо корисна річ для молодих батьків, які хочуть відучити малюка від соски.

Чашки поїлки: з м’яким носиком-соскою, з твердим носиком, з гнучкою соломкою, з м'якою трубкою.


Чашка поїлка з м’яким носиком-соскою

Хорошим варіантом дитині для самостійного пиття є перехідна чашка з м’яким носиком, який м’яко впливає на ясна малюка, а також має вентиляційний отвір, щоб зменшити ковтання повітря замість рідини. Чашка для навчання має ручки, які легко тримати. Вона надзвичайно легка на вагу, тому маленьким дітям чашку-поїльник легко тримати. Це оптимальний шлях для переходу до чашки.


Чашка поїлка з твердим носиком

Поїлка має ергономічну форму, яку легко і зручно утримувати дитячим ручкам. Лише в момент пиття рідина потрапляє в носик поїльника, який не шкодить дитячим зубкам і не турбує ніжні десна. Поїлка може використовуватися для різних напоїв без загрози проливання рідини, оскільки має здатність в стійкості до протікань.


Чашка поїлка з гнучкою соломкою

Щоб дитині чи малюкові було легше пити, можливо вам захочеться купити поїлку для дітей з гнучкою соломинкою, яка виготовлена ​​з безпечних матеріалів і є зносостійкою, що важливо при довготривалій експлуатації.

Чашка поїлка, яка оснащена гнучою соломинкою, допоможе вашій дитині отримати напій до останньої краплі. Ця чашка оснащена соломинкою з харчового силікону, що дозволяє їй рухатися, коли чашка нахилена.

Купити поїлку для дітей - це означає, що ви можете напоїти, нагодувати дитину в будь-який час.

Для подальшого користування незамінними будуть пляшка поїлка та термос поїлка.


Пляшка поїлка

Коли ваша дитина буде готова відмовитися від чашки, настає час взяти пляшечку поїлку для дітей, яка має трубку та запірний клапан. Це знімний цілісний компонент, яким легко можуть користуватися діти.

Пляшка поїлка для дітей - надійний вибір для дітей старшого віку або тих, хто готовий перейти від чашки до пляшки з водою. Це також чудове корисне пристосування для годуючих мам (немовлятко на одній руці при грудному годуванні, а поїлка в іншій руці для себе рідної). А, якщо ви на прогулянці, то це взагалі просто незамінний допоміжний засіб для вас!

Найбільше розчаровує думка, що ці пляшки у використанні можуть протікати. У деяких випадках це може бути так, якщо ковпачок був закручений неправильно, але в інших випадках конструкція може бути просто не герметична. Тому, вибираючи поїлку для пиття, слід звернути увагу не лише на дизайн, а й на особливості герметичності, коли дитяча поїлка має добру герметичність, коли рідина з неї практично, або зовсім, не проливається.


Термос поїльник

Термос поїльник обладнаний силіконовою трубочкою, за допомогою якої дитина може пити з термоса самостійно, що особливо важливо під час прогулянки. І це дає можливість дитині в процесі без сторонньої допомоги навчитися пити з чашок та пляшок.

При користуванні термосом-поїлкою пальчики малюка не ковзатимуть по пластику завдяки ручкам з опуклими елементами, а рідина не проливатиметься, оскільки кришка поїльника щільно закручується або закривається.


Які переваги мають поїльники?

- Зручність у користуванні;

- Безпечність;

- Герметичність;

- Компактність;

- Мала вага (легкість).

Подорожувати із дитиною може бути складно, особливо коли це стосується їжі та напоїв. Але, на радість батькам існують чашки, термоси, пляшки, які не проливаються, і вони можуть допомогти зберегти вашу дитину задоволеною та щасливою, і вас батьків також. А підлога вашого автомобіля залишається сухою, без пролитих на неї напоїв.

В аптеці Nutrix ви знайдете якісні дитячі поїлки, які ви можете придбати для герметичного пиття. Їхня цінність - у зручності та в простоті користування для дітей будь-якої вікової категорії, починаючи від наймолодших малюків.

Якщо є необхідність у зручності, герметичності, безпечності у використанні, компактних габаритах, легкості через малу вагу, то саме така продукція буде хорошим вирішенням цих питань для вас.

Весь асортимент доступний в різних кольорах, з сертифікатами якості товарів від світових виробників, та за доступними цінами.

Для виробництва товарів для дітей використовується нешкідливий для здоров'я харчовий пластик.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені