Пляшечки

Під замовлення
390 грн

Купити пляшечки для годування у Львові та Україні

Готуєтеся до появи малюка чи він вже присутній у вашому житті?

Перший і, можливо, найважливіший посуд для дитини в перші місяці його життя - це дитяча пляшечка для годування.

Пляшечка для годування також, як і всім дітям без винятку, просто необхідна вашому малюкові.

Пляшечки для годування в основному використовуються протягом першого року народження дитини і, це дуже популярні засоби для догляду за дитиною. Дитячі пляшечки, спеціально розроблені для задоволення потреб немовлят, мають гумову соску, яка допомагає з цієї пляшечки дитині пити молоко або інші рідини. Ці пляшечки використовуються для заміни грудного вигодовування і зазвичай їх виробляють із кремнію, скла, нержавіючої сталі та пластику.

Але, якщо дитина має тільки грудне вигодовування, вам у будь-якому випадку буде необхідна пляшечка при досягненні віку дитини до 6-9 місяців. І не обійтися без неї. Адже в раціон малюка вже починають вводитися питна вода, різні соки та каші.

У будь-якому випадку при грудному вигодовуванні дитині потрібна згодом у раціоні вода і, відповідно, потрібна і пляшка для води дитяча.


Види пляшечок

Пляшечки розрізняються за: обсягом, матеріалом, формою.

- обсяг пляшечки для новонароджених - 100мл, 125 мл, 150 мл;

- обсяг пляшки дітям до 3 місяців - у середньому 200 мл і більше;

- Об'єм пляшечки для діток 3-6 місяців – до 250 мл.

- Обсяг пляшечки для діток старше 6 місяців - 300 та 330 мл

Є ще на упаковці також спрощене маркування – 0+, 3+, 12+, і тут часто соска є в комплекті.

Як правило, соску часто потрібно міняти (1 раз на місяць) при активному її використанні.


З чого виготовлені пляшечки для годування?

Матеріал, з якого виготовляються дитячі пляшечки - скло, пластик, медичний силікон.

Дитячі скляні пляшечки екологічні, їх можна кип'ятити (стерилізувати), вони довговічні та не каламутніють. Але вони для ручок малюка трохи важкуваті. Пляшечка має ризик розбитися так, як вона виготовлена ​​зі скла. Як доповнення до неї добре мати захисний рукав, щоб убезпечити скляну пляшку під час падіння. Скло в якісних дитячих пляшках жаростійке.

Дитячі пляшечки із пластику практичні, зручні та легкі. Вони бюджетні за ціною. Майже їх неможливо розбити. Вони легко миються та відмиваються від залишків вмісту в них. Але при кип'ятінні вони мутніють і, з часом у них утворюються мікротріщини, вбирає запахи. Пляшечки із пластику необхідно міняти часто.

Дитячі пляшечки з медичного силікону є екологічними, але при цьому плюсі ​​вони не мають жорсткої форми. Такі пляшечки добре піддаються кип'ятінню, вони не б'ються.


Форма пляшечок

Пляшечки для годування мають різноманітні форми:

- Пряма класична - це найпопулярніша та перевірена у використанні у всьому світі;

- Пряма з виїмками з боків - чудова своєю зручністю для дитячих ручок;

- З широкою формою, яка подібна до форми грудей;

- Дитяча пляшечка, яка має форму кільця (її називають «антиколікова»). Але для очищення та стерилізації вона не зовсім зручна. Принцип полягає в тому, що всередині пляшечки створюється позитивний тиск і дитина не ковтає зайве повітря, оскільки рідина з пляшечки витікає без перешкод.

Але, незважаючи на форму, тут важливі параметри зручності та простоти під час миття або стерилізації пляшечки будь-якої форми.


Як вибрати пляшечки для годування?

- Краще і безпечніше купувати пляшечки в спеціалізованих магазинах і аптеках. Одним із таких є інтернет-магазин аптека Nutrix, де всі товари сертифіковані. Якісна продукція та товари від світових виробників – це безпека для вашого малюка.

- Добре, якщо пляшку за формою та розмірами можна помістити в стерилізатор або термос. Чудово, якщо вона також розміщуватиметься в ручці малюка і буде для нього зручною. Важливо оцінити її ергономічність. І пам'ятайте про кип'ятіння пляшечки. Скляна пляшечка не лусне, якщо її кип'ятити і якщо правильно з нею обходитися.

- Пластикові товари вибирайте з позначкою «0% ВРА (бісфенол А – небезпечна хімічна речовина).

- Дитячі пляшечки, які легко розбираються – більш кращі для миття, особливо ті, які оснащені захисною кришкою на соску.

- Вибирати пляшку залежно від віку та апетиту дитини.

- Якщо для захисту дитини від коліків, тоді це будуть пляшечки з антиколіковою системою (антиколіковим клапаном).

- Термін придатності є обов'язковим для перевірки як пляшечки, так і соски. Особливо соска з латексу з часом та від дій температури часто тріскається.

- Хороші та якісні пляшечки мають також певну ціну.

До пляшечки з часом можна купити і додатковий утримувач, що спростить дитині процес вчитися самостійно їсти, коли прийде час.

Купувати товари для дітей в інтернет-магазині – це, як купувати товар у звичайному магазині, але ще зручніше та простіше, оскільки ви заощаджуєте ваш час і робите покупку у затишній обстановці, не виходячи з дому. Перед цим уважно ознайомившись з товарами та формацією про них, у вас є можливість вибрати та замовити потрібний продукт, оплативши його після отримання, розпакування та перевірки цього товару.

Інтернет-магазин аптека Nutrix (Нутрікс) із сертифікованими товарами від світових виробників надасть вам таку послугу.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені