Товари для годування немовлят

Купити товари для годування немовлят у Львові та Україні

Необхідні товари для дитини соски та пляшечки для годування, поїлки, термоси - це товари для немовлят, без яких ніяк не обійтися.

Товари для новонароджених - це в першу чергу соски та пляшечки для годування.


Пляшечка для годування

Пляшечка для годування - перший найважливіший посуд для дитини в перші місяці її життя і протягом першого року. Дитячі пляшечки мають гумову соску, яка допомагає дитині пити молоко або інші рідини. Вони використовуються для заміни грудного вигодовування. Пляшечки розрізняються за обсягом від 100 мл до 330 мл та формою - пряма класична, пряма з виїмками по боках, з широкою формою подібною до форми грудей, антиколікова формою кільця.

Скляні пляшечки легко піддаються стерилізації, екологічні, довговічні, але трохи важкуваті для рученят малюка і має ризик розбитися.

Пляшечки із пластику зручні та легкі, не розбиваються, легко миються, вбирають запахи, з часом утворюються мікротріщини.

Пляшечки з медичного силікону не мають жорсткої форми, екологічні, не б'ються, піддаються кип'ятінню.

Якісні пляшечки мають певну ціну, щоб дитячі товари для годування купити.


Соски для пляшечок

Для заміни грудного вигодовування та отримання додаткової їжі дитина отримує за допомогою соски та пляшечки, які мають функцію задовольнити ці потреби.

Перша соска малюка має невеликий отвір, що змушує дитину прикладати зусилля як і до материнських грудей. Різні види суміші потребують різної ширини отвору соски - від 1 до 4 отворів, залежно від потреби швидкості потоку рідини з пляшечки і, залежно віку дитини від 0 до 9 і більше місяців.

Класична кругла соска. Форма соски як форма жіночого соска грудей – це найбільш традиційна форма, що дає можливість годування дитини до подібного натурального процесу грудного вигодовування, що дозволяє без проблем продовжувати грудне вигодовування

Антиколікова соска, яка попереджає появу кишкових кольок у дитини та зменшує їх частоту.Вона оснащена клапаном, зменшуючи тим самим кількість повітря, яке заковтує малюк.

Виготовляють соски для пляшок:

з силікону – безбарвний, чистий та екологічний полімер без запаху, міцний, не піддається деформації.

з латексу– природній каучук, м'який, погано витримує високі температури, має здатність до появлень на ньому тріщин.


Поїлка непроливайка

Поїлка непроливайка для дітей - це чашка, термос, пляшка, які не проливаються, і з допомогою яких дитина в процесі їх використання поступово переходить від соски до чашки та, без сторонньої допомоги навчається пити зі звичайних чашок та пляшок. Особливості поїльників для дітей в тому, що вони абсолютно безпечні у застосуванні, дитина не зможе її розбити або розлити з неї воду.

Чашка поїлка з м’яким носиком-соскою - перехідна чашка для самостійного пиття, яка має вентиляційний отвір, щоб зменшити ковтання повітря замість рідини. Має ручки, які легко тримати.

Чашка поїлка з твердим носиком ергономічної форми, яку легко і зручно утримувати дитині. Лише в момент пиття рідина потрапляє в носик поїльника.Не шкодить дитячим зубкам і деснам.

Чашка поїлка з гнучкою соломкою допоможе дитині отримати напій до останньої краплі. Ця чашка оснащена соломинкою з харчового силікону, що дозволяє їй рухатися, коли чашка нахилена.

Пляшка поїлка для дітей має трубку та запірний клапан. Це незамінний допоміжний засіб на прогулянці для дітей старшого віку або тих, хто готовий перейти від чашки до пляшки з водою.

Термос поїльник з силіконовою трубочкою, з якої дитина питиме з термоса самостійно, що важливо під час прогулянки. А завдяки ручкам з опуклими елементами, пальчики малюка не ковзатимуть по пластику. Має кришку, яка щільно закручується або закривається.

Такі товари для немовлят купити, якщо є необхідність у зручності, герметичності, безпечності у використанні, компактних габаритах, легкості через малу вагу, то саме така продукція буде хорошим вирішенням цих питань. Весь асортимент доступний аптека Nutrix (Нутрікс) з сертифікатами якості товарів від світових виробників. Товари для годування немовлят ціна залежить від моделі, матеріалу виготовлення та бренду.

Як вибрати товари для годування дитини?

Соску та пляшечку слід підбирати залежно від віку дитини та її апетиту, її активності та часу тривалості годівлі та, залежно від щільності суміші й інтенсивності її надходження. Важливо вибирати соску, яка підходить дитині за віком та за швидкістю потоку, а пляшечку - за обсягом. Менше малюк, відповідно менше соска та отвір у сосці і, відповідно менша пляшечка.

Усі товари для малюків мають бути безпечні, якісні та та зручні у користуванні.


Товари для малюків та догляд за ними

Беззаперечно ретельне миття пляшечки, соски, поїлки після кожного годування, але ці товари для годування з часом потребують заміни: силіконової соски через кожні 45 днів, латексної соски через 21 день, пляшечки після 1 року, пляшечки із пластику необхідно міняти частіше.

Потрібно часто оглядати пляшечку та соску. При пошкодженнях, тріщинах та нальоті їх потрібно негайно замінити та купити товари для годування дитини: соску з силікону 1 раз на місяць, соску з латексу 1 раз на 2 - 3 тижні.

Товари для годування немовлят купити в інтернет-магазині не виходячи з дому та заощаджуючи час. Перед цим уважно ознайомившись з товарами та інформацією про них, є можливість вибрати все для годування та замовити потрібний продукт.

Інтернет-магазин аптека Nutrix із сертифікованими товарами від світових виробників надасть таку послугу і все для годування дитини.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені