Дитячі соки та напої
Купити дитячі соки та напої у Львові та Україні
Дитячий сік безумовно можна назвати одним з найпоширеніших ласощів, яке приносить дитині користь завдяки наявності безлічі вітамінів і мінералів, що потрібні зростаючому організму. Соки з фруктів у своєму складі містять аскорбінову кислоту, яка позитивно впливає на підвищення імунітету.
Різні види фруктових соків мають індивідуальні властивості, на які слід звертати увагу перед вживанням. Дитячі соки - це одночасне джерело вітамінів і продукт прикорму. В той же час батькам необхідно ретельно і з деякою обережністю підходити до цього виду прикорму, оскільки зайва кількість фруктових і овочевих кислот легко може зашкодити травній системі дитини.
Як приймати соки для дітей?
Необхідно дотримуватися певних правил, перед початком вживання соку:
Малюкам можна вводити в раціон вже з 8-ми місячного віку, але у певних випадках бажано після одного року.
Сік не можна давати перед годуванням, тільки після нього, щоб не втратився апетит.
Якщо дитині менше 1-го року, не варто використати сік як питво в проміжках між їдою.
На початку необхідно давати сік з ложки, досить буде усього лише декількох крапель і поступово збільшувати кількість, щоб таким чином організм малюка зміг легко адаптуватися. Збільшувати дозу можна на половину чайної ложки, через тиждень треба довести її до 6-ти чайних ложок, до кінця 1-го року життя малюк може без проблем випивати в день 100-120 мл напою.
Краще всього розпочинати з яблучного соку, оскільки це недорого і досить корисно.
Дитячі соки з полуниці, малини і цитрусових можна додавати в раціон після 1-го року, що пов'язано з їх властивістю алергенності.
Соки з овочів, фруктів, а також ягід не можна змішувати, тобто без виключень їх слід давати окремо.
Обов'язково переконайтеся, що у складі соку, що купується, відсутній цукор.
Тепер, вивчивши усі важливі нюанси, ви з легкістю можете дитячий сік купити для вашого малюка серед великого асортименту натуральних соків, які корисно впливають на зростаючий організм і урізноманітнять смак малюка.
Також рекомендуємо ознайомитися з найпоширенішими питаннями про соки для дітей:
Чи впливають негативно соки на дитячий організм?
Соки безумовно містять корисні вітаміни і мікроелементи, але в той же час їх склад може включати цукор, який не слід вживати маленьким дітям.
Чому соки для дітей без цукру солодкі?
Оскільки вони виготовляються на основі натуральних компонентів, в їх складі є фруктоза, завдяки якій виникає солодкий смак.
Чи є необхідність розбавляти соки водою?
Більшість дитячих соків на 50% складаються з води, у зв'язку з чим необхідність розбавляти соки водою цілком відпадає.
Соки є великим джерелом вітамінів, але вводити в раціон дитині потрібно з великою обережністю і не раніше 8 місяців. Для ніжного організму дитини потрібне поступове знайомство з новими напоями. Спершу слід давати малюкові освітлені соки, а після 10-ти місячного віку можна пробувати соки з м'якоттю.
Так само, як при введенні прикорму, аналогічно слід розпочинати з однокомпонентних напоїв (одного фрукта), таким чином ви зможете виключити певний продукт у разі алергічної реакції.
У якийсь момент може виникнути питання які соки краще давати малюкові - домашні або покупні? В той же час у багатьох батьків стале переконання, що для дитини самі кращі напої зроблені вдома, але це поширена помилка. Немає ніякої гарантії, що у фруктах або ягодах, які використовуються для компоту, не містяться нітрати і пестициди, а вода не має жодних шкідливих домішок. Соки, які пропонує виробник, проходять велику кількість перевірок на якість, перш ніж потрапити в асортимент для продажу.
Не менш важливим є технологічний аспект, адже домашній сік має високу концентрацію і недостатньо очищені від м'якоті, що може призвести до підвищеного газоутворення у дитини. Освітлені соки від виробника виключають наявність таких проблем.
Як вибрати дитячий сік?
Оскільки соки бувають не лише фруктовими, але і овочевими може виникнути питання про пріоритет у виборі таких продуктів. Насправді все досить просто - при досягненні малюком 8-ми місячного віку ви можете без проблем вводити в раціон сік як фруктовий, так і овочевий, головне дотримуватися правила однокомпонентності. Серед соків з овочів сміливо можна купувати з морквини, помідора, гарбуза та інші. Досягши необхідного віку дитиною, дитяча суміш з яблука-груші, яблучно-ягідна, з додаванням обліпихи і так далі стане відмінним рішенням для продовження розвитку смакових напрямів малюка.
У будь-якому випадку завжди намагайтеся користуватися послугами педіатрів, які зможуть порадити в кожному індивідуальному випадку рекомендовану кількість соку і на що слід звертати увагу передусім при першому вживанні дитиною напою.