Дитячі суміші

Під замовлення
500 грн

Купити дитячі суміші у Львові та Україні

Якщо плануєте годувати дитину дитячою сумішшю, можуть виникнути питання:

- Чи являється одна марка дитячої суміші краще за іншу?

- Чи підходять універсальні бренди?

- Суміш на основі сої краща, ніж суміш на основі коров'ячого молока?

Ось що вам треба знати про дитячі суміші.


Які бувають суміші для дитячого харчування?

Розберемо 4 основні типи:

- Суміш на основі білку коров'ячого молока. Більшість дитячих сумішей робляться з коров'ячого молока, яке було змінено, щоб нагадувати грудне молоко. Це дає формулі правильний баланс поживних речовин і полегшує її переварювання. Більшість дітей добре переносять суміш з коров'ячого молока. Проте деяким дітям, наприклад дітям з алергією на білки коров'ячого молока, потрібні інші типи дитячих сумішей.

- Безмолочна суміш на основі сої. Суміші на основі сої можуть бути корисні, якщо ви хочете виключити тваринні білки з раціону вашої дитини. Дитячі суміші на основі сої також можуть бути варіантом для дітей з непереносимістю або алергією на коров'яче молоко або на лактозу. Проте у дітей з алергією на коров'яче молоко може бути алергія і на соєве молоко.

- Суміш білкового гідролізату. Ці типи сумішей містять білок, який був розщеплений (гідролізований), - частково або значною мірою - на дрібніші частки, ніж в сумішах на основі коров'ячого молока і сої. Суміші з гідролізатом протеїну призначені для дітей, які не переносять коров'яче молоко або суміші на основі сої. Дітям, що страждають алергією на білок, підходять суміші з сильним гідролізом.

- Спеціалізована суміш для недоношених дітей і дітей з особливими захворюваннями. Має додатковий зміст білку, кальцію, вітамінів і мінералів в порівнянні зі стандартною сумішшю для доношених дітей.


Дитячі суміші також бувають трьох видів:

  • Порошкова суміш.

Порошкова формула є самою бюджетною. Кожну мірну ложку порошкоподібної суміші необхідно змішувати з водою.

  • Концентрована рідка суміш.

Цей тип також необхідно змішувати з водою. Має середню цінову категорію.

  • Готова до використання суміш.

Є найбільш зручним типом дитячої суміші. Його не треба змішувати з водою. Частенько має найвищу ціну серед сумішей.


Коли можна безпечно давати дитині дитячу суміш?

Сухі дитячі суміші ціни досить доступні, їх можна безпечно використовувати для дітей старше 37 тижнів вагітності.

Для дітей з групи високого ризику краще всього використовувати або готову до вживання суміш, або концентровану рідку суміш впродовж перших 2 місяців.

До дітей з високим ризиком відносяться: діти, народжені недоношеними (менше 37 тижнів), діти з масою тіла менше 2500 грамів при народженні і/або діти із слабкою імунною системою. Ці діти схильні до більшого ризику розвитку інфекції, тому їм не рекомендується використовувати сухі суміші, оскільки вони не стерильні.


Як приготувати дитячу суміш

Незалежно від того, яку суміш для новонароджених ви використовуєте, все устаткування має бути стерилізоване, поки вашій дитині не виповниться принаймні 4 місяці. Це означає розміщення усіх пляшок, сосок, кришок, ложок і інших предметів, використовуваних для приготування, в каструлю з киплячою водою на 2 хвилини при постійному кипінні. Якщо ви не використовуєте предмети відразу, накрийте їх і бережіть в чистому місці.

Два основні способи приготування суміші дитячі:

- Найбезпечніше використовувати воду, перекип'ячену впродовж 2 хвилин на водяній лазні, і охолоджену до температури не нижче 70 градусів Цельсія, а потім змішану. Краще застосовувати цифровий кухонний термометр для виміру температури води або дати воді остигнути не менше 30 хвилин при кімнатній температурі, якщо термометра немає. Приготовану таким чином суміш слід швидко охолодити, і її можна відразу давати дитині або зберігати в холодильнику до 24 годин.

- Другий спосіб полягає у використанні заздалегідь кип'яченої води, охолодженої до кімнатної температури, перемішуванні із сумішшю і негайній подачі дитині.

Також, якщо порошкова суміш є єдиним варіантом для дитини з групи високого ризику, то її необхідно приготувати з використанням води, перекип'яченої впродовж 2 хвилин, потім охолодженої до кімнатної температури або температури тіла і відразу ж годувати дитину.


Розігрівання раніше приготованої суміші

Суміш, яка була раніше приготована ​​і зберігалася в холодильнику, можна підігріти, додавши теплої води або використовуючи підігрівач для пляшок. Процес розігрівання повинен займати не більше 15 хвилин, а підігріту суміш слід відразу годувати дитину.

Після початку годування індивідуальну пляшку можна використати впродовж 2 годин, а після закінчення цього часу залишки викинути.


Як довго дитина повинна пити дитячу суміш?

Дитячі суміші для немовлят ціни зазвичай рекомендується до 1 року, а потім незбиране молоко до 2 років, але поговоріть з лікарем вашої дитини для отримання конкретних вказівок.

Молоко з пониженим вмістом жиру або знежирене молоко, як правило, не підходить дітям до 2 років, тому що в ньому недостатньо калорій або жиру, щоб сприяти ранньому розвитку мозку.


Чи важливо купувати збагачену залізом дитячу суміш?

Так. Дитина потребує заліза для зростання і розвитку, особливо в дитинстві. Якщо не годувати грудьми, використання суміші, збагаченої залізом, - найпростіший спосіб забезпечити малюка цією необхідною поживною речовиною.

Спеціальні типи сумішей, які були рекомендовані вашим лікарем за медичними показаннями, можуть мати особливі інструкції по приготуванню і зберіганню, вам завжди необхідно консультуватися і дотримуватись порадам свого лікаря.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені