Дитячі пюре

Пюре фруктове персикове, Малятко, 180 г
Під замовлення
35 грн

Купити дитячі пюре у Львові та Україні

Досить поширена ситуація, коли малюк негативно реагує на перші ложки пюре і випльовує його. У такому разі кращою порадою буде набратися терпіння і докласти деякі зусилля. Спершу дитині необхідно навчитися ковтати - почніть давати декілька ложок, при цьому не забуваючи дати час малюкові для звикання до нової форми харчування.


Що таке дитяче пюре?

Дитяче пюре є одним з найосновніших видів харчування для дітей. Важливо відмітити, що цей вид годування застосовують з 6-місячного віку малюка, але бувають інші рекомендації, тому звертайте увагу на упаковку, на якій вказується мінімальний вік дитини. Без будь-яких виключень категорично заборонено вводити в харчування малюка пюре, яке не відповідає його віку, - інакше це відгукнеться завданням шкоди здоров'ю дитини.

Пюре буває декількох видів, серед яких: фруктове, овочеве, м'ясне.

Дуже важливо, щоб перший прикорм був густим, у зв'язку з чим і розпочинають харчування з пюре, але краще, щоб оптимальний варіант підібрав лікар, оскільки вибір повністю залежить від особливостей організму дитини, стану ШКТ малюка і так далі.

Не слід нехтувати порадою, що дитяче фруктове пюре слід використовувати вже після знайомства малюка з овочевим пюре. Спершу рекомендується вводити однокомпонентні неалергенні види, серед яких виділяють: грушеві, бананові, яблучні, із сливи, а також абрикосів. Тільки після цього можна використовувати багатокомпонентні види.

Для чого потрібно пюре для прикорму?

Годування дитячим пюре відіграє найважливішу роль, оскільки після шестимісячного віку дитини - грудного молока або сумішей на молоці недостатньо для забезпечення організму малюка необхідними поживними речовинами. Також не менш важливим є момент переходу на тверду їжу дитини, що безпосередньо впливає на тренування м'язів рота. Крім того, завдяки введенню прикорму для дитини, вона зможе познайомитися з різноманітними смаковими відчуттями.


Як приймати дитяче пюре?

Починати прикорм з дитяче харчування в баночках досить просто - вже першими ложечками будуть дитячі пюрешки овочеві, а в подальшому і фруктові.

Перший крок - обідній час. Слід починати прикорм під час обіду, а потім для ситості необхідно погодувати малюка, як і зазвичай: з пляшки або ж грудним вигодовуванням. Фруктове пюре можна збільшувати на 1 ложку щодня. Є велика вірогідність, що ваш малюк не відразу пристосується до пюре, але не здавайтесь, просто повторюйте введення пюре дитяче в наступні дні.

Зверніть увагу, що звичайне фруктове пюре для прикорму збагачене вітаміном С, що сприяє кращому засвоєнню заліза в дитячому організмі.

У той момент, коли дитина почне з'їдати цілу порцію, ви зможете повністю виключити під час цього прийому годування грудьми/з пляшки, а також молочною сумішшю.

Рекомендуємо розігрівати таку кількість дитяче фруктове пюре, скільки необхідно для годування, а частину, що залишилася, зберігати в холодильнику в закритій баночці протягом доби. У тому випадку, коли ви використовуєте мікрохвильову піч, обов'язково знімайте кришку перед тим, як розігріти пюре. Після завершення розігрівання - перемішайте, але бажано використати пластикову ложку, щоб не пошкодити баночку. І найголовніше правило - перед кожним годуванням необхідно перевіряти температуру їжі.

Ви без проблем можете дитячі пюре купити, адже його рекомендують для дітей, у яких понижений апетит, а також є схильність до запорів.


Як вибрати дитяче харчування пюре?

Для першого фруктового прикорму ідеальним варіантом для вашої дитини буде пюре з фруктів, які ростуть у вашому регіоні. Коли вибираєте фруктове пюре - орієнтуйтеся на сезонні фрукти, оскільки склад з фруктів екзотичного походження слід вводити лише коли дитині буде не менше 1 року.

При купівлі обов'язково звертайте увагу на:

- Відповідність віковій групі вашого малюка (інформація про вікову аудиторію завжди вказана на пластиковій упаковці або баночці).

- Термін придатності продукту (у закритому виді дитяче пюре може зберігатися до 2-х років).

- Обов'язкова відсутність консервантів, барвників, харчових добавок, а також солі і цукру. Ідеальним варіантом буде склад, в якому вказана вода і інгредієнт: овочі, фрукти, м'ясо та ін.

- Купуйте пюре тільки в упаковці, на якій відсутні сліди деформації і будь-яких інших вад.

- Рівень подрібнення. У високоякісному продукті пюре повинно бути без грудочок і однорідним.

- Багатокомпонентність і монокомпонентність.

- Гіпоаллергенність.

Перед тим, як дитяче пюре купити слід вибрати вид упаковки, в якій пропонують свою продукцію виробники.

Скляна банка завжди являється еко варіантом, оскільки скло за своїми властивостями не може вступити в хімічну реакцію з продуктами, що дозволяє зберегти їх властивості. Це ідеальний варіант упаковки для пюре, соків і так далі.

Пластикова упаковка несе в собі певні ризики для дитини, адже в пластику може міститися бісфенол (речовина, яка негативно впливає на мозок і може викликати важкі захворювання).

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені