Дитячі каші

Купити дитячі каші у Львові та Україні

Є багато варіантів, коли йдеться про першу тверду їжу в якості першого прикорму, яку може їсти ваша дитина. Одним з варіантів є дитячі каші, збагачені залізом. Ви можете дитячі каші купити з одного зерна, наприклад рису, вівса або ячменю, або варіант з декількох злаків, який поєднує в собі два або більше злаки.


Які бувають дитячі каші?

Бувають як молочні, так і безмолочні каші, а також з одного або декількох злаків. Якщо в інструкції на упаковці сказано, що каша для дітей містить лактозу, слід розводити її водою. Кашу без лактози можна розводити декількома способами : сумішшю, водою або грудним молоком.

Каші для дітей купити можна без сумнівів, адже в них додають різноманітні добавки - фруктові і/або ягідні. Окрім поліпшення смакових якостей, вони збагачують кашу вітамінами. Проте, до таких каш треба віднестися з деякою обережністю, перш ніж давати її схильним до алергії дітям: є ризики отримати алергічну реакцію. В якості альтернативи можна розвести кашу з одного злака, який краще всього засвоюється, додати невелику кількість фруктового пюре, що вже розкуштувалася малюком.


Які переваги каші для дітей?

- Це зручно і просто в приготуванні.

- Дитяча каша цінна своїми життєво важливими поживними речовинами, такими як залізо (яке, зокрема, бракує дітям, що знаходяться на грудному вигодовуванні).

- Вона може наситити вашу дитину більше, ніж просто грудне молоко або суміш, що може бути корисно для дітей старшого віку або дітей з високою потребою в калоріях.

- Зазвичай не викликає алергічних реакцій.

- Додавання в пляшку дитини від 4 місяців рисової каші допоможе йому краще засинати.

- Каші допомагають роботі шлунково-кишкового тракту, оскільки збагачені клітковиною.

Дитина може не їсти багато або виявляти невелику цікавість, але навчитися ковтати тверду їжу є важливою віхою в розвитку. Навіть якщо велика частина їжі розсипається по всьому стільчику для годування, буде розумно почати давати невелику кількість каші для прикорму щодня для практики.

Дитячі каші є звичайним першим продуктом харчування. Найчастіше це рисова каша, оскільки вона краще всього засвоюється. Також допоможе різноманітності раціону вашої дитини додавання в кашу фруктового пюре.


Коли і як почати давати дитячі каші?

- від 6 місяців спробуйте вводити в раціон дитини гречку, кукурудзу і рис

- від 7 місяців почніть об'єднувати різні злакові (якщо у малюка немає до них непереносимості), особливу користь може принести вівсяна каша

- від 10 місяців додайте пшоняну і ячмінну кашу

- від 1 року можна спробувати дати манку

Більшість дітей готова починати вживати дитячі молочні каші з 6 місяців, коли дитина зможе почати їсти м'яку і ніжну на смак кремоподібну кашу. Це дає вашому малюкові час, щоб вивчити і пристосувати свій смак до текстури, щоб зрештою він міг добре справлятися з твердою їжею.

Саме до 6 місяців малюки подвоюють свою вагу при народженні, активно починаючи своє зростання, тому так важливо, щоб корисних мікроелементів було достатньо. До цього віку травна система малюка доки не готова до "складніших" добавок.

Почати прикорм можна з рисової каші. Рис має понижений вміст рослинних білків, і може прекрасно засвоюватися. Також, якщо у дитини трапляються часті запори, краще спробувати прикорм з гречки, оскільки багатою клітковиною, що міститься в гречаній крупі, сприятиме нормалізації травлення. Можна купити дитячі каші і починати привчати малюка до безлактозних каш, додаючи трохи грудного молока або суміші.

З часом діти швидше пристосуються до того, щоб краще тримати гумову ложку і маніпулювати нею, переміщати їжу у роті, відкушувати, ковтати їжу і, зрештою, самостійно їсти.

Дитина може бути готова пробувати каші дитячі, якщо вона:

- Може тримати голову без сторонньої допомоги

- Виявляє цікавість до їжі (тягнеться за їжею в полі зору або відкриває рот, коли наближають ложку)

- Не випльовує їжу з рота відразу


Чи безпечні зернові і злакові для дітей?

Є мами, які не вважають зернові продукти корисними і повністю відмовляються від них, вважаючи, що діти не можуть їх переварювати. Проте, педіатри стверджують, що це зовсім не так. Немовлята здатні переварювати злаки, які містять цінні поживні речовини. Насправді немає ніяких доказів того, що відстрочення введення або обмеження глютену (білку, що міститься в пшениці, ячмені і житі) після 5-6 місяців запобігає харчовій алергії або початку целіакії.

Злакові допомагають організму даючи енергію, потрібну кількість вуглеводів, живлячи кісткові тканини і тканини мозку. У свою чергу, залізо, жири і вітаміни, що містяться в кашах, забезпечують захист від інфекцій, міцність м'язів, правильний обмін речовин.

Каша дитяча стане відмінною різноманітністю для дитини, проте, перш ніж вводити кашу в прикорм рекомендується звернутися до вашого лікаря-педіатра за порадою.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені