Вологі серветки

Серветки вологі дитячі, Pampers Sensitive, 52 штуки
Під замовлення
68 грн

Купити вологі серветки дитячі у Львові та Україні

Вологі серветки дитячі — це гігієна й чистота шкіри вашого малюка.

Шкіра вашої дитини є однією з найніжніших частин її тіла, тому є дуже важливим до неї ставитися з особливою обережністю. Від перших днів життя малюк потребує правильної турботи. Виконуючи щоденні процедури гігієни дитини косметичними засобами після використання вже роздутих підгузок, такими як дитячі серветки, ви значно спрощуєте цей догляд.

Отже, коли справа доходить до зміни підгузок, то одним з найбільших рятувальників є саме дитячі серветки, але не всі вони створені однаково. Хоча багато з них мають приємні запахи, які приховують запах після підгузків, та вони часто подразнюють шкіру вашої дитини. Найкращий спосіб уникнути цієї поширеної проблеми — мати під рукою дитячі серветки без запаху, щоб вам і вашій дитині було комфортно.

Вологі серветки виготовлені з м’якої нетканої тканини, яка зручна у використанні для догляду за дитячою шкірою; має здатність багаторазової фільтрації для видалення домішок у воді; хорошу якість, гнучкість; більш вологий догляд за шкірою. Ці вологі серветки дитячі є без спирту, тому не пошкоджують ніжну шкіру. Заспокійлива очищуюча їх формула, глибоке очищення, принесе немовляті й вам відчуття м’якості та чистоти.

Сьогодні дитячі вологі серветки належать до якісних гігієнічних засобів, що дозволяють швидко видалити забруднення, зволожити ніжну шкіру малюка.


Вибір серветок

Коли ви вибираєте найкращі дитячі серветки для вашої дитини, важливо враховувати кілька речей, щоб переконатися, що це безпечний варіант для вашої дитини. По-перше, коли ви шукаєте будь-який тип дитячих серветок, переконайтеся, що вони не містять спиртів, парфумів, парабенів, барвників та інших речовин, які можуть бути небезпечними для шкіри вашої дитини. Слід вибирати гіпоалергенну продукцію з м'якою pH-формулою для щоденних процедур. Одні із видів серветок - вологі серветки дитячі без запаху, які роблять їх чистими та безпечними.


Види серветок

Серветки на водній основі. Якщо вам потрібна міцна дитяча серветка без запаху, або яка не матиме настільки ж сильного запаху, то ці дитячі серветки без аромату підійдуть. Найкраще те, що ці заспокійливі серветки не містять спирту, парфумів, парабенів, барвників тощо, тому ви можете бути спокійні під час очищення шкіри своєї дитини.

Екологічні серветки. Екологічно чисті дитячі серветки без запаху не тільки безпечні для вашої дитини, вони також кращі для навколишнього середовища. Ці серветки, що піддаються компосту, виготовлені без пластику, тому ви можете почувати себе добре, використовуючи ці серветки.Завдяки цим збалансованим PH серветкам ви можете бути впевнені, що попка вашої дитини щаслива на все життя і не подразнюється.

Ніжні органічні серветки. З органічними серветками ви можете бути впевнені, що ваша дитина почуватиме себе комфортно під час прибирання, тобто гігієнічної процедури після підгузок. Вони виготовлені з заспокійливого алое вера і є гіпоалергенними, тому чутлива шкіра не буде подразнюватися будь-якими агресивними інгредієнтами. Не містять пластику, біорозкладані та виготовлені на рослинній основі. Ви не помилитеся з цими рятівними дитячими серветками без запаху, щоб прибрати ці неминучі викиди підгузок чи інші неприємності. Їх також безпечно використовувати на обличчі вашої дитини.

Серветки з антисептичною дією. Для чистоти іграшок та предметів для дитини та, щоб продезінфікувати інші необхідні предмети

Усі вологі серветки дитячі це є ідеальні косметичні можливості для немовлят і мами. Цей продукт забезпечує чудові системи підходу для очищення чутливого тіла малюка.

Матеріал цих серветок м’який і безпечний для шкіри, ретельно очищає у будь-який час, щоб принести свіжість та чистоту малюку, а вам гарний настрій.


Компоненти, на які варто звернути увагу

Просочення.Важливим елементом гігієни дитини є дезінфекція та м'яке очищення. У багатьох випадках водні гігієнічні процедури малят замінюються серветками зі зволоженим просоченням екстрактами рослин, оліями косметичними, вітамінами, тобто має натуральний склад без спирту, що дезінфікує, тонізує та м'яко заспокоює шкіру. Натуральне просочення може містити спеціальний лосьйон на основі корисних трав ромашки та алое вера з вітамінами E, оліями лаванди, лимона або чайного дерева.

Пакування. Окрім того, перед тим як вологі серветки купити, зверніть ще увагу на пакування:

- у контейнері - для використання удома;

- у м'якому пакуванні - краще під час прогулянки.

Матеріал серветок: органічна бавовна, віскоза, спанлейс у комбінації натуральних і синтетичних волокон.

Вологі серветки дитячі знадобляться вам під час поїздок та прогулянок, а також будуть незамінними засобами гігієни удома.

Вологі дитячі серветки створені для догляду за найніжнішою дитячою шкірою, вони делікатно й ефективно очищають шкіру малюка, допомагаючи мамам і татам справлятися з різними трафунками та несподіванками.

Ви знайдете необхідний для вас гігієнічний засіб, такий як вологі дитячі серветки, користуючись вибором асортименту товарів дитячої гігієни, щоб потрібні вологі серветки купити для якісного гігієнічного догляду за своєю дитиною.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені