Засоби для захисту та зволоження шкіри для дітей

Купити засоби для захисту та зволоження шкіри для дітей у Львові та Україні

Для догляду за дітьми представлений асортимент продукції, в якому є товари для шкіри малюка та догляду:

- Крем чи молочко, як зволожуючий засіб, містить компоненти, які захищають та пом’якшують шкіру. Засіб можна наносити на все тіло декілька разів на добу. Захист шкіри забезпечать доповнені у дитячий крем натуральні олії та віск бджолиний і ланолін, створюючи гідроліпідний захист на зовнішньому роговому шарі шкіри.

- Дитяче масло покращує еластичність шкіри та пом'якшує її, також застосовується для масажу. Олійка поглинається шкірою і не залишає плівку.

- Засоби для купання очищають шкіру малюка, заспокоюють, вони виготовлені з натуральних компонентів. Спеціальне дитяче мило має мінімальний вміст лужних компонентів та нейтральний рН. Піни та гелі використовують для старших діток, але при щоденному використанні гідроліпідний шкірний бар'єр може порушитися.

- Шампунь з позначкою"без сліз"не подразнює дитячі оченята, є ніжним для дитячого волосся, голови. У складі шампунів натуральні компоненти та відсутність активних хімічних речовин.

- Присипка має антибактеріальну дію та підсушує шкіру малюка, бореться з подразненнями та попрілостями.


Які є різновиди дитячого крему?

- для шкіри, яка страждає від сухості та лущення - крем, що зволожує;

- від запалення й подразнення - крем, що заспокоює шкіру;

- крем для комплексного догляду, що поєднує у собі всі потрібні функції;

- від попрілостей - дитячий крем для новонароджених;

- крем для захисту від сонця та засоби для захисту шкіри дітей від прямих сонячних променів.


Які є дитячі крема за способом дії?

Для здоров'я дитини, особливо перші місяці від народження, дуже важливим є зволоження шкіри, тому використовують засоби для захисту немовлят:

- крем зволожуючий, який захищає від пересихання;

- крем протизапальний, який призначений для нанесення під пеленки та підгузки;

- дитячий крем від холоду, який пом'якшує реагування шкіри на низькі температури;

- захисний дитячий крем від сонця та ультрафіолетового випромінювання;

- крем для дитини універсальний, який об'єднує в собі кілька властивостей.


Як застосовують дитячий крем?

Після купання, для масажу, після перебування під сонцем актуальним буде дитячий крем у використанні для тіла.

Для захисту обличчя від пересихання добре підійде дитячий крем для обличчя, який використовується для профілактики та вирішення проблеми зневоднення.

В осінньо-зимовий період крем дає захист від холоду та вітру у застосуванні для рук, допомагає уникнути лущення, роздратування, почервоніння.

Крем, що забезпечує інтенсивне зволоження для ніг, допомагає впоратися з їхньою сухістю.

У догляді за новонародженим застосовують дитячий крем при зміні підгузок під ними.

Крем, який доповнюється деякими активними компонентами, використовують як маску для волосся.

Зволоження шкіри немовляти і підтримання її чистоти є важливими для гігієни та здоров'я малюка.

Оскільки в дитини ще недосконалий шкірний покрив і в малюка ніжна шкіра, вона потребує зволоження та захисту спеціальною косметикою. Доки шкіра дитини ще не здатна виконувати певні свої функції, у допомогу будуть певні засоби, щоб боротися з втратою вологи та мікроорганізмами, які можуть бути шкідливими для здоров'я малюка, і, щоб зволоження шкіри дитини було якісним.

Якість та безпека - на що найбільше звернути увагу при виборі цих засобів.

Інтернет-магазин аптека Nutrix, в якій сертифікована продукція від світових виробників, пропонує засоби для зволоження шкіри для дітей та купити дитячий крем, який буде в поміч дитині.


Засоби для захисту дитини

На що звертати увагу при їх купівлі та використанні?

Звертати увагу на позначки. Засоби з сертифікатом ECOCERT інформують про відсутність в них продуктів нафтохімії, консервантів, барвників, силіконів тощо. BDIH означає, що в продукті використовується лише екологічно чиста і натуральна сировина.

Інформація на етикетках. Звертати увагу на призначення крему, він може мати вузьке призначення, тобто лише для загоювання ран або протизапальний. Також увага на вікову категорію, і не варто застосовувати крем дитині меншій за віком, ніж вказано на єтикетці. З періодом дорослішання дитини будова шкірного покриву і його шарів стає складнішою, і потребує косметичних засобів строго відповідно віку.

Інформація про склад продукту, де вказані компоненти в порядку убування, і на початку списку буде інгредієнт, якого в складі є найбільше. Дивитися на норми сертифікації, вікові рекомендації, термін придатності, номер партії. Слід уникати засобів з консервантами, регуляторами кислотності, стабілізаторами,парабенами, олією парафіновою.

Визначитися з потребами. При сухому повітрі в квартирі і жорсткій воді в крані, шкіру дитини треба більш зволожувати. У період холоду використовувати засіб на безводній основі та без гліцерину, який убезпечить дитину та її шкіру від лущення на морозі, а в літній час актуальними будуть засоби для захисту дитини від сонячних променів та профілактики сонячних опіків з SPF-фактором для віку від шести місяців.

Товари для шкіри малюка добре, щоб їх попередньо протестувати на своєму зап'ясті або згині ліктя на годину часу та поспостерігати за тим, яка буде реакція, щоб уникнути неприємних наслідків та уникнути алергіі.

Оскільки дуже чутлива шкіра дитини негативно реагує на найменші шкідливі інгредієнти, продукція має бути максимально безпечна, без вмісту хімічних речовин, без наявності в ній тваринних жирів, основуватися на натуральних компонентах та бути гіпоалергенною.

Товари для захисту дитини можна придбати та ознайомитися з інформацією про них на сайті аптеки Nutrix.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені