Підгузки

Підгузки дитячі, Pampers Premium Care, розмір 1, 2-5 кг, 26 штук
Під замовлення
240 грн

Купити підгузки у Львові та Україні

Щоб забезпечити комфорт та сухість дитині вночі та зручність активності вдень, в аптеці Nutrix ви можете підібрати підгузки, що будуть відповідати цим потребам вашої дитини та підійдуть по розміру та формі кожен раз, коли малюк росте і набирає вагу.

Малюку завжди ще потрібна допомога для забезпечення сухості та комфорту незалежно від його віку - чи новонароджений, чи немовля, чи малюк.

Одним із засобів гігієни догляду за дитям є підгузки. Цей засіб гігієни найбільш потрібний і, без нього практично не може обійтися сучасна мама.

Доки з'явилися підгузки, використовувалися тканинні пелюшки, якими обгортали дитинча і, які щораз доводилося прати у міру частого їх промокання. Далі це були підкладки та "пластикові труси" з досить жорсткими вбирущими підкладками, а потім - винайдення ще м'якішої підкладки, що мала ще більшу вбирущу здатність.

І ось, згодом, одноразові підгузки - перші памперси.

Їх призначення - щоб забезпечити ефективність вбирання і забезпечити комфорт маленькій дитині.


Класичний звичайний памперс

У звичайного класичного підгузка тришарова основа.

Призначення першого шару, що розміщений ближче до тіла, забезпечити сухість шкірного покриву, вбираючи вологу лише в одному напрямку.

Цей перший внутрішній шар, що має найбільший контакт зі шкірним покривом малюка, є екологічним та гіпоалергенним, а отже, і найбезпечнішим.

Волога, проникаючи крізь перший шар, проходить крізь наступний шар (другий). Там волога вступає в реакцію хімічну і таким чином перетворюється на гель.

Проходячи через цей перший шар, волога проникає крізь наступний шар (другий). Там волога, вступаючи в реакцію хімічну, перетворюється на гель.

Третій шар, захищаючи одяг від протікання, виконує основну функцію і є найбільш міцним та надійним.

В класичному підгузку його структура має таке виконання, що враховує уразливість ніжної шкіри дитини, а його еластичність не загрожує в натиранні шкіри та не перетискує ніжки дитині.

По обидва боки памперс оснащений універсальними липучками, що дає можливість для регулювання потрібного обсягу цього кріплення таким чином, щоб не перетискати животик дитині та налаштувати підгузок на потрібний об'єм угорі.


Класифікація підгузків

- за ознакою окремих функцій;

- за гендерною ознакою - для хлопчиків, для дівчаток;

- за призначенням.

Різні підгузки мають різні особливі характерні ознаки окремих функцій:

- Класифікація підгузків: економ, преміум.

Підгузки за класифікацією "Економ" мають більший ризик протікання, трохи менш вбирають мокрість. Вони простіші за структурою, але відповідно й дешевші.

Підгузки за класифікацією "Преміум" є більш вдосконаленими. Вони не протікають, є більш надійними та практичними. Ці памперси комфортні та зручні, вони безпечні, але відповідно й дорожчі за своєю ціною.

- Класифікація підгузків: одноразові, багаторазові. Одноразові це класичні звичайні підгузки. Відмінні їм багаторазові економні та довговічні підгузки, які можна прати та сушити, але змінювати дитині їх потрібно частіше, ніж звичайні.

- Класифікація підгузків: для хлопчиків, для дівчаток.

Різниця між ними в тому, що в підгузків для хлопчиків передня частина для зручності має більше місця, ніж у підгузку для дівчаток. Різняться підгузки також за вагою дитини та її віком.

Класифікація підгузків за призначенням:

- Стандартні класичні трусики-підгузки, про які вже говорилося вище, для забезпечення сухості та комфорту малюку. Тобто, забезпечити комфорт та сухість дитині вночі та зручність активності вдень

- Памперси для привчання до горщика. Вони повільніше вбирають вологу спорожнення, ніж звичайні класичні і, тим самим дають малюку зрозуміти й відчути свою мокрість.. Це в свою чергу відучує і навчає дитину не робити мимовільного випорожнення.

- Підгузки для купання призначені для перебування у водоймах та басейнах. Вони не набухають, оскільки не поглинають зовнішню вологу, отже й не пропускають бактерій до тіла дитини.


Як правильно вибрати та купити підгузки?

Важливо звернути увагу на такі фактори:

- Відповідність розміру з забезпеченням комфорту для дитини.

Купуючи упаковку ще невідомих вам підгузків, вибирайте таку, в якій їх є небагато. Далі ви вже можете впевнено такі підгузки купити ще раз і вже у більшій упаковці, якщо вас задовольнить результат.

А результат вас може задовольнити в інтернет-магазині аптеці Nutrix з сертифікованими товарами від світових виробників.

- Цілісність упаковки перевіряйте для уникнення підробок.

- Дату виготовлення підгузка перевіряйте для безпеки малюка через наявність у них певних хімічних речовин, які є безпечні для дитини, але можуть стати в якійсь мірі небезпечними по закінченню зазначеного на упаковці терміну.

- Правильно виберіть розмір підгузка. Краще вибрати упаковку з ваговою категорією, яка буде вже наступною після наявної ваги вашої дитини, якщо теперішня вага наближається майже до остаточної позначки.

- Відповідно до частоти випорожнень дитини. При частих випорожненнях малюка, можливо краще придбати прості та дешеві підгузки, оскільки їх більш частіше доводиться викидати (через 1-2 години). А памперси преміум-класу залиште краще для нічного сну та для тривалих прогулянок.

Зростаючий попит на натуральні та гігієнічні продукти спонукає виробників до розробки одноразових підгузків на біологічній основі.

Основне занепокоєння батьків щодо дитячих підгузків викликає його тканина. З постійним вдосконаленням тканин, які використовуються для виготовлення підгузок, все більше споживачів схиляються до підгузка на основі бавовни, щоб уникнути шкірної алергії, спричиненої синтетичними підгузками.

Відповідна на памперси ціна коливається в залежності від виду класифікації підгузка. Більш удосконалені - більш дорожчі.

Якщо думаєте, що підгузки це дороге задоволення, тоді певні фактори переконають вас у зворотному. Отже, використання памперсів - це економія: води, електроенергії, пральних засобів і, що основне, вашого часу, сил та нервів!

Ознайомитись з сертифікованою продукцією та памперси купити ви можете також в аптеці Nutrix (Нутрікс).

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені