Пелюшки

Пелюшки дитячі Bella Baby Happy 60x90 см, 5 штук
Під замовлення
117 грн

Купити пелюшки у Львові та Україні

Призначення у одноразових пелюшок таке саме, як і у памперсів - вбирати різні виділення і рідини. Спочатку після народження дитини пелюшки багаторазово виручатимуть батьків. Головна перевага таких одноразових пелюшок полягає в тому, що їх не потрібно перепирати і після застосування можна просто викинути.

Самі стандартні одноразові дитячі пелюшки по структурі схожі на підгузники і складаються з декількох шарів:

Нижній, той, що контактує з різними поверхнями і не пропускає вологу і запахи - ламінований спанбонд, виглядає як плівка.

Середній шар з розпушеної целюлози, вибіленої без використання хлору, який відповідає за вбираність вологи і її утримання.

Верхній, м'який шар, який стикається з шкірою малюка, стерильний і гіпоалергенний, дозволяє безперешкодно пропускати вологу всередину.

Купити пелюшки для немовлят можна у будь-яких аптечних мережах, а також в спеціалізованих дитячих магазинах і магазинах побутової хімії на полицях з дитячими товарами. Розміри пелюшок варіюються від 40х60 до 90х170.


Навіщо потрібні одноразові пелюшки для дітей?

Пелюшки для новонароджених мають, насправді, досить широкий спектр застосування, який не обмежується одним тільки доглядом за дитиною, але давайте розберемо по порядку.

- найпоширеніший спосіб застосування - під час сповивання і переодягання дитини. Верхній шар пелюшки досить комфортний і м'який для шкіри малюка, а багатошаровість пелюшки дозволяє не контактувати із забрудненими поверхнями і захищати поверхні від фізіологічних рідин. Їх можна брати з собою куди завгодно, наприклад для походу у гості або навіть в поїздку, коли не буде можливості прати тканинні пелюшки.

- В літній період багато мам підкладають одноразові пелюшки на ліжко малюка під час прийому повітряних ванн, використовуючи таким чином їх як аналог підгузників, щоб промежина дитини не пріла, дозволяючи кисню вільно циркулювати, при цьому ліжко також залишається сухим.

- Пелюшки дитячі використовують дорослі при енурезі і інших хворобах, пов'язаних з нетриманням, щоб не доводилося проводити час за пранням і сушкою матраців, ковдр, ліжка.

- Жінки часто беруть з собою одноразові пелюшки на УЗД і інші гінекологічні процедури, оскільки це дуже зручно.

- Пелюшки одноразові можуть застосовуватися і для породіль. Вони здатні забезпечити комфортне розташування жінки на акушерському кріслі під час пологів.

- До усього іншого, такі пелюшки незамінні під час піклування за лежачими хворими під час післяопераційного і реабілітаційного періоду.

- Ще одноразові пелюшки часто використовують як підстилку для тварин. Маленьких собак не обов'язково вигулювати щодня, тому власники тварин часто прибігають до пелюшок, щоб уникати забруднення у будинку. Для поступового приручення маленьких котенят до лотка також іноді використовують такі пелюшки.

Мабуть, єдиний недолік одноразових пелюшок такий же, як і перевага - їх не можна використати повторно.

Треба враховувати, що витрати на упаковку одноразових пелюшок зможуть значно заощадити ваші час і гроші, які зазвичай витрачаються на прання і прасування тканинних аналогів, а також на оплату електрики під час нескінченних прань.

Також варто пам'ятати, що жодні одноразові пелюшки не призначені для загортання і не замінять тканинні, якщо треба сповити малюка, оскільки нижній шар перешкоджатиме циркуляції кисню і створить попрілості.


Як вибрати одноразові пелюшки?

Важливо звернути увагу на деякі параметри:

Розміри пелюшок

- 40х60

- 60х60

- 90х60

- 90х170

Міра вбирання

Міра вбирання - це об'єм рідини, яку така пелюшка може утримати усередині. Все залежить від ширини і висоти пелюшки, наповнення і товщини внутрішнього шару, а також наявності суперабсорбуючого полімерного матеріалу всередині.

Низька міра вбирання більше підійде для гігієни простих процедур, такі як гінекологічний огляд або масаж. Середня міра добре утримує невелику кількість вологи, а висока прекрасно підходить навіть для дорослих і не протікає.

Суперабсорбент в пелюшці перетворить вологу на гель при цьому залишивши її поверхню сухою, таким чином малюкові на такій пелюшці комфортно знаходитиметься, будь він в ліжечку вдома чи в колясці на прогулянці.


Кількість в упаковці

Засоби продаються упаковками. Кількість пелюшок в різних упаковках часто може варіюватися від 5 до 30 штук (і вище), тому спершу можна купити упаковку з невеликою кількістю, для того, щоб дізнатися чи відповідають вони вашим запитам.

Підводячи підсумки, важливо відмітити, що використовуючи одноразові пелюшки, поверхня, на якій розташовується дитина, завжди буде сухою. Крім того, немає потреби відправляти пелюшку в прання, її можна відразу викинути і звільнити для себе більше вільного часу, якого дуже часто бракує в післяпологовий період.

Щоб трохи заощадити свій бюджет, можна пелюшки для немовлят купити найбільшого розміру, і розрізати на декілька невеликих частин.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені