Дитяча гігієна

Купити товари для дитячої гігієни у Львові та Україні

Кожній дитині у будь-якому віці потрібні хороший гігієнічний догляд та дитяча гігієна.

Догляд за дитиною від її народження, зазвичай, здійснюють батьки.

Засоби для гігієни малюка допоможуть правильно організувати цей дитячий догляд та забезпечити комфортне самопочуття дитини.


Що таке дитячі товари для гігієни?

Підгузки. Малюкові завжди потрібне забезпечення комфорту та сухості. Одним з таких засобів дитячої гігієни для дитини є підгузки, які виконають своє призначення, забезпечивши ефективне вбирання та комфорт і обмежать контакт ніжної шкіри дитини з її виділеннями, які можуть дратувати та запалювати вразливу шкіру малюка.

Пеленки. Цей засіб неодноразово виручатиме в період догляду за новонародженою дитиною. Одноразові пеленки, так само як і підгузки, мають властивість вбирати рідину та виділення дитини. Використовуються вони під час переодягання дитини та сповивання, приймання дитиною повітряних ванн.

Вологі серветки - це косметичний та гігієнічний засіб для догляду за дитиною, а також засіб забезпечення чистоти шкіри малюка при щоденних процедурах гігієни. Вологі серветки значно спрощують дитячий догляд, дозволяють швидко видалити забруднення та зволожити ніжну шкіру малюка, допоможуть зробити гігієнічний догляд при зміні підгузника, особливо, якщо немає доступу до води (у поїздці, на прогулянці).

Стан шкіри дитини – це стан її здоров'я.


Як правильно вибрати та купити підгузки?

Чинники, на які слід звернути увагу:

- Відповідність розміру підгузника та комфорту для дитини. Якщо результат буде задовільним при використанні підгузків маленької упаковки, тоді впевнено можна купувати підгузки у більшій упаковці.

- Для безпеки малюка важливими є дата виготовлення підгузків та цілісність упаковки.

Види підгузків:

- Класичний звичайний підгузник трусики-памперси з тришаровою основою для забезпечення дитині сухості та комфортності вночі та зручність активності вдень.

- Підгузки за класифікацією "Економ" - простіші за структурою та дешевші.

- Підгузки за класифікацією "Преміум" - комфортні, зручні та безпечні за протіканням, але їх ціна дорожча.

- Памперси з властивістю повільніше поглинати вологу дитячих виділень, щоб привчити дитину до горщика.

- Підгузки для купання, які не поглинають вологу з водойми та дають можливість дитині перебувати у водоймі та басейні.

- Підгузки для хлопчиків та для дівчаток з різницею більшого місця у підгузках для хлопчиків.

- Одноразові підгузки – це класичні звичайні підгузки.

- Багаторазові підгузки – багаторазові у пранні, економні.

Засоби для гігієни купити в інтернет-магазині аптеки Nutrix, де є сертифіковані товари від світових виробників.


Як правильно вибрати та купити одноразові пелюшки?

Чинники, на які слід звернути увагу:

- Ступінь вбирання пелюшки, тобто, скільки рідини пелюшка може утримати всередині.

- Який розмір пелюшки.

- Яка кількість пелюшок в упаковці, щоб спочатку з серії дитяча гігієна купити упаковку з невеликою кількістю пелюшок для того, щоб визначити запит і результат.

Види пелюшок:

- Стандартні одноразові дитячі пелюшки, що складаються з кількох шарів, як і підгузки. Найм'якший - верхній шар, з яким дотикається шкіра малюка і який безперешкодно пропускає вологу, щоб дитині було сухо та комфортно.

- З низьким ступенем вбирання, яка більше підходить для виконання простих гігієнічних процедур – масажу та простого огляду.

- З середнім ступенем вбирання, який добре утримує невелику кількість вологи.

- З високим ступенем поглинання, який не протікає і підходить навіть для дорослих.

- З суперабсорбентом у пелюшці, який перетворить вологу на гель, залишаючи поверхню пелюшки сухою.

- за відмінністю пелюшок за розмірами – 40х60, 60х60, 90х60, 90х170.

- За кількістю пелюшок в упаковці від 5 до 30 штук в упаковці, та вище.

Щоб забезпечити комфорт та сухість дитині, в аптеці Nutrix можете підібрати підгузки, пелюшки, які відповідатимуть потребам дитини, а також можете дитяча гігієна купити Україна.


Як правильно вибрати та купити вологі серветки?

Важливим елементом гігієни дитини є дезінфекція та м'яке очищення.

Чинники, на які слід звернути увагу:

- Який запах у серветок і краще, якщо вони будуть без запаху або майже без запаху.

- Вони мають бути гіпоалергенними – не містити спиртів, парфумерії, парабенів, барвників та інших речовин, які є небезпечними для шкіри дитини.

- Слід вибирати продукцію з м'якою формулою pH для щоденних процедур.

- Матеріал серветок: органічна бавовна, віскоза, спанлейс у комбінації натуральних та синтетичних волокон.

- Яке просочення вологих серветок, тобто, якими додатковими компонентами вони просочені. У багатьох випадках водні гігієнічні процедури малюків замінюються серветками зі зволоженим просоченням екстрактами рослин на основі ромашки та алое вера з вітамінами E, оліями лаванди, лимона або чайного дерева, оліями косметичними, вітамінами.

- Який вид упаковки у вологих серветках. Якщо в контейнері, то краще використовувати їх вдома. Під час прогулянки – краще у м'якій упаковці.

Види вологих серветок:

- Серветки на водній основі – міцні дитячі серветки без запаху або мають легкий запах, що заспокоюють серветки без спирту.

- Екологічно чисті дитячі серветки без запаху, які також безпечні для довкілля та мають збалансовану pH формулу для щоденного застосування гігієнічних процедур.

- Ніжні органічні серветки без запаху, які виготовлені з заспокійливого алое вера і є гіпоалергенними. Їх безпечно використовувати і на обличчі дитини.

- Серветки з антисептичною дією для підтримання чистоти іграшок та предметів для дитини, а також щоб продезінфікувати інші необхідні предмети.

Знайдете необхідні засоби для гігієни, такі як вологі дитячі серветки, підгузки, пелюшки, користуючись вибором асортименту товарів дитячої гігієни аптеки Nutrix, щоб потрібні засоби для гігієни купити для якісного догляду за дитиною.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені