Лікарські засоби

Купити лікарські засоби у Львові та Україні

Лікарські засоби (медикаменти) - це речовини природного, або синтетичного походження, які вживаються внутрішньо або наносяться на тіло. Лікарські препарати і їх застосування використовуються для лікування хвороб або хворобливих станів. Наприклад, антибіотики призначають для лікування інфекції. Ліки також призначаються для лікування різних ментальних захворювань. Наприклад, для лікування депресії призначають антидепресанти. Ліки також призначаються для полегшення симптомів хвороби. Приміром, знеболюючі призначають для зменшення болю. Щеплення іноді робляться для профілактики захворювань. Протигрипозні вакцини, наприклад, допомагають запобігти ускладненням грипу.

Як правило, медикаменти розділяються на групи за такими характеристиками, як хімічний склад, їх лікувальну дію на організм, терапевтичне використання і тому подібне. Таким чином, велика частина лікарських препаратів приймається тільки по рецепту лікаря, іншу частину можна придбати у вільному доступі і по інструкції.

Також, практично усі ліки мають різні побічні ефекти або токсичні дії, такі як, наприклад, алергічна реакція, порушення функції печінки або нирок і так далі. Тому перед застосуванням препарату варто проконсультуватися з лікарем.


Лікарські препарати і їх застосування і засоби

Ліки потрапляють в організм різними шляхами. Найбільш поширений "маршрут" для ліків перорально (через рот) у вигляді пігулок, капсул або рідини. Проте, якщо людина не може вживати ліки таким чином, або якщо ліки недоступні в пероральній формі, ліки можуть потрапити в організм іншими шляхами.


Ось деякі з них:

- Пероральні ліки приймаються в рот, в пігулках, капсулах або рідкій формі, вони проковтуються і переходять в травну систему. Потім ліки розпадаються в шлунку, або в кишечнику і всмоктуються так само, як їжа. Після цього вони проходять через печінку перед попаданням в кров. Як тільки ліки потрапляють в кровотік, вони циркулюють до ділянки, де потрібно його дію. Назальні (у ніс), буккальні (поміщаються за щоку) і сублінгвальні (покладені під язик) ліки всмоктуються через тонку слизову оболонку, яка вистилає внутрішню частину носа і рота, і таким чином потрапляють в кровотік.

- Очні і вушні краплі зазвичай використовуються для лікування конкретних проблем або симптомів в очах або вухах. Проте деякі очні краплі, які використовуються для лікування глаукоми, можуть всмоктуватися в кровотік.

- Препарати для місцевого застосування можуть наноситися безпосередньо на шкіру, і, як правило, мають дуже локалізований ефект.

- Підшкірні ліки вводяться в жирові тканини під шкірою і подорожують з жирової тканини в кровотік.

- Ентеральні препарати, що вводяться через трубку, вводять безпосередньо в шлунок або кишечник і потрапляють в травну систему, а потім проходять через печінку в кровотік.

- Ректальні і вагінальні препарати, такі як свічки, клізми вводяться в пряму кишку або піхву і поглинаються судинами, потрапляючи в кров.

- Інгаляційні препарати мають пряму дію на легені.


Лікарські засоби класифікація

- Препарати антибактеріальні

- Препарати, які впливають на гормони

- Засоби діагностики

- Імунні препарати

- Ліки, що чинять дію на метаболізм

- Препарати, що роблять вплив на психіку

- Лікарські засоби, що чинять дію на здатність згущуватися крові

- Ліки, тонізуючі судини

- Медикаменти, що роблять вплив на бронхи і їх функціонування

- Лікарські засоби, що роблять вплив на шлунок і кишечник

- Медикаменти, що роблять вплив на серце

- Препарати для ниркових функцій

- Препарати проти вірусів

- Лікарські засоби проти запалень і препарати з анаболічним ефектом

- Медикаменти протигрибкові

- Препарати проти пухлин

- Лікарські засоби проти паразитів і гельмінтів


Мережа аптек Nutrix (Нутрікс) пропонує покупцям унікальну можливість лікарські препарати купити в наших аптеках за найнижчими цінами. У нас можна знайти вітамінно-мінеральні комплекси, імунні препарати, біодобавки і так далі. Всі препарати зроблені надійними компаніями і мають всю необхідну сертифікацію.

Також завжди можна зробити замовлення на сайті і самостійно скористатися послугою самовивозу, точніша інформація вказана при оформленні замовлення.

Різні медичні товари і інші ліки купити можна як на нашому сайті, на якому постійно оновлюються списки препаратів за доступними цінами, так і в нашій мережі аптек Nutrix, які можна знайти в Україні за адресами:


- місто Львів, вул. Орельська 27

- місто Львів, вул. Кульпарківська 230А

- місто Львів, вул. УПА 75

- місто Львів, вул. Угорська 12

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені