Лактаза, Lactase Digest, Source Naturals, 180 гелевих капсул

  • Артикул: SN02368
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 672 грн

Рекомендується при:

- дисфункції шлунково-кишкового тракту
- Непереносимісті лактози
- дисбактеріозі
- здуттіЩо це?

Фермент лактази Lactase Digest від бренду Source Naturals – це монопрепарат на основі лактази. Лактаза допомагає засвоювати та перетравлювати молочні продукти людям з непереносимістю лактози, підтримує нормальне травлення, допомагає впоратися із симптомами нетравлення, метеоризму, печії та здуття. Лактаза є одним із головних ферментів тонкої кишки, які забезпечує правильне розщеплення лактози на галактозу та глюкозу. Даний препарат від Source Naturals буде корисним для всіх, хто страждає від непереносимості лактози, а також від загального збою роботи травного тракту.Як це працює?

Ферменти необхідні організму не тільки для правильного перетравлення їжі, яке не приносить дискомфорту, але також для розщеплення продуктів на жири, білки, вуглеводи та клітковину. Наш організм потребує такого розщеплення, оскільки тільки такі корисні речовини можуть правильно засвоїтися, перетворившись на енергію. У цьому вся процесі задіяна соляна кислота шлунка. З віком секреція соляної кислоти може знижуватися, внаслідок чого їди несуть все більше дискомфорту, що б ви не з'їли. Також на погіршення перетравлення впливають неправильний спосіб життя, раціон, операції (наприклад, видалення жовчного міхура), генетичні зміни чи хронічні хвороби. Підвищити секрецію соляної кислоти допомагають травні ферменти чи ензими. Ці речовини натуральним чином впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, не завдаючи шкоди. Одним із таких ферментів є лактаза. Саме вона забезпечує правильне засвоєння молочних продуктів, не допускає процесів бродіння, які найчастіше викликають дискомфорт після їди.

В результаті прийому лактази ви не тільки забудете про тяжкість у шлунку, здуття, нетравлення та інші неприємні симптоми, але й покращите загальне самопочуття. Хронічна втома, поганий стан шкіри та зайва вага також часто є результатом порушення травлення.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені