L-Тіанін, Now Foods, L-Theanine, 200 мг, 60 капсул

 • Виробник: NOW
 • Артикул: 733739001474
 • Штрих код: 733739001474
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
 • 439 грн

L-Теанін — це амінокислота, яка перетворюється у нейромедіатор гама-аміномасляну кислоту. L-теанін в основному міститься в зеленому чаї. Ця амінокислота створює приємний смак, відомий як умамi. L-теанін має такі властивості:

 • Зменшення втоми та стресу. Сприяє релаксації, але при цьому не гальмує нервову систему. Дає відчуття спокою.
 • Покращує сон. Зменшуючи вплив стресу на організм, забезпечує глибокий сон та бадьорість зранку.
 • Підвищує концентрацію уваги. Таким чином, вживання L-teanin Now Foods допомагає фокусуватись на конкретному завданні. Дає можливість довше працювати розумово.
 • Підтримує імунітет Деякі дослідження показують те, що теанін підтримує імунітет, а саме знижує ймовірність захворіти на гострі респіраторні захворювання.


  Під час стресу, бактеріальних та вірусних захворювань, утворюється велика кількість вільних радикалів. Вільні радикали можуть пошкоджувати структура генетичного матеріалу, що згубно відбивається на клітинах. Це також пошкоджує інші органели клітини, призводить до порушення функцій та передчасного старіння. Екстракт зеленого чаю містить поліфеноли, які мають потужний нейтралізуючий вплив на вільні радикали. Епігалокатехін у складі зеленого чаю має стимулюючий вплив на нервову систему і так само захищає організм від негативних наслідків оксидативного стресу.

  Тандем теаніну із зеленим чаєм від Now Foods рекомендований людям, які борються з депресією, хронічною втомою, емоційним вигоранням та постійною фізичною втомою, що супроводжується послабленням імунітету та погіршенням самопочуття.

Приймати по 1 капсулі 1-2 рази на день, при необхідності, бажано натще.

Протипоказання:
Індивідуальна нестерпність компонентів.

Попередження:
При вагітності, годуванні груддю, прийомі будь-яких медичних препаратів чи наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких харчових добавок. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати, якщо зовнішня захисна мембрана відсутня чи пошкоджена.

СоставL-теанин

200 мг

**

Инозитол

100 мг

**


Інші інгредієнти:

рослинні полісахариди (капсула), діоксид кремнію та магнію стеарат (рослинний джерело). Цей продукт має вдвічі більше L-Theanine (200 мг у капсулі), ніж у звичайних продуктах Ноу Фудс – (100 мг у капсулі).


Не містить:

пшениці, клейковини, сої, молока, яєць, риби, молюсків чи горіхів.

Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Веганам, Вегетаріанцам, Кошерний
Форма випуску
Капсули
Кількість
60 шт
Кількість речовини в порції
100 - 250 мг
Кількість порції

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені