L-Карнітин, Extrifit, L-Carnitine Liquid, (мандарин) 1000 мл

 • Виробник: Extrifit
 • Артикул: 8594181600484
 • Штрих код: 8594181600484
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
 • 720 грн

CARNI 120.000- містить популярну добавку для спалювання жиру - L-карнітин в рідкій формі, яка має різні функції впливу на організм:

Енергія:
L-карнітин значно впливає на метаболізм жирів і виробництво енергії в організмі людини, забезпечує транспорт жирних кислот у мітохондрії клітин, які споживають їх як джерело енергії для виконання клітинних функцій. Під дією карнітину організм задіює більше жирних кислот для вироблення енергії, ніж глюкози і цукру, а вивільнення енергії від розщеплення жирних кислот забезпечує велику втрату тілесного жиру при інтенсивному тренінгу. Цей процес називається дихальний коефіцієнт, знижений рівень якого означає велику витривалість та збільшення тривалості часу до настання стомлюваності.

Витривалість:
Вживання L-карнітину значно знижує концентрацію молочної кислоти у працюючих м'язах. Молочна кислота - побічний продукт анаеробного метаболізму при виконанні силових вправ, що накопичується до певного рівня, при якому настає втома. L-карнітин знижує швидкість настання втоми, підвищує фізичну результативність, дає можливість підняти велику вагу та виконати більше повторень. Для легкоатлетів CARNI 120.000 дає можливість збільшити швидкість протягом тривалого часу.

Спалювання жиру:
L-карнітин має потужний жирозапальний ефект. Він транспортує жирні кислоти в клітини із системи кровообігу через клітинну мембрану мітохондрій, які синтезують у клітині енергію для її нормального функціонування. Поставляючи жирні кислоти, молекула L-карнітину захоплює коротко ланцюжкові продукти згоряння та виводить із організму. Видалення жирних кислот з середніми і дрібними ланцюжками підтримує рівень коферменту А в мітохондріях, які акумулюються в результаті нормального та аномального метаболізму. Така функція детоксикації дозволяє мітохондріям виробляти максимальну кількість енергії та зменшує кількість жирних кислот, які накопичуються та заважають процесу утворення біоенергії для нормального функціонування клітини. Всі механізми дії CARNI 120.000 сприяє зменшенню кількості жиру, які відкладаються на стегнах, талії, інших частинах тіла та на внутрішніх органах. Приймаючи карнітин, максимальний ефект настає на 10-14 день прийому.

Здоров'я серця:
L-карнітин має властивості кардіопротектора, позитивно впливає на роботу серця, необхідний, щоб серце продовжувало битися довгі роки і важливе для всіх, хто перебуває в групі ризику розвитку ішемічної хвороби серця. Існує взаємозв'язок між низьким вмістом карнітину в серцевому м'язі та серцевою недостатністю. У людей групи ризику низьке вироблення та споживання карнітину є фактором ризику розвитку інсультів. L-карнітин забезпечує приплив крові, підвищення рівня хорошого холестерину (ліпопротеїнів високої густини), знижуючи рівень поганого холестерину (ліпопротеїнів низької густини), зменшуючи ризик розвитку ішемічної хвороби серця. Також він має властивості антиокислювача, покращує працездатність, фізичну функціональність організму, процесів відновлення. Пропіоніл-L-карнітин (транспортна форма L-карнітину) має антиокислювальні властивості, захищає ішемічне серце від реперфузії (зворотного струму крові).

Як приймати L-Carnitine Extrifit 1000 ml

Концентрований сироп приймати не розбавляючи:

 • спортсменам та людям, які ведуть активний спосіб життя й хочуть знизити вагу, по 10- 20 мл за 30 хвилин до тренування

або прийому їжі;

 • дорослим, які не займаються спортом, по 10мл щодня зранку.

Індивідуальна доза залежить від ваги тіла й віку людини. Тривалість прийому – 6 тижнів, потім - 2 тижні перерви, після чого повторити прийом за такою самою схемою.

Індивідуальна нестерпність інгредієнтів продукту.

Не рекомендується вживати особам, які не досягли 18 років, вагітним і жінкам, що годують.

Використовуйте харчові добавки у поєднанні зі збалансованим раціоном харчування та програмою тренувань.

Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Протипоказання до вживання L-Carnitine Extrifit

 • алергія на білкові та молочні продукти;
 • вагітність і період лактації;
 • проблеми із щитовидною залозою;
 • загострення хвороб ШКТ;
 • перебування на діалізі.

L-Карнітін 1200 мг


складові

очищена вода, L-карнітин, лимонна кислота, ароматизатор, сорбат калію та бензоат натрію, сукралоза

Характеристики

Країна-виробник
Чехія
Форма випуску
Рідина
Кількість
1000 мл
Кількість речовини в порції
500 - 1000 мг
Кількість порції
100 - 120

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені