L-Карнітин, BioTechUSA, L-Carnitine Effervescent, (лимон), 20 таблеток

  • Артикул: 00-00001371
  • Штрих код: 5999076215775
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 168 грн
Товару немає в наявності

Л-карнітин – амінокислота, котра може наблизити Вас до бажаних результатів швидше та ефективніше. Основна її функція – переносити жирні кислоти в мітохондрії, енергетичні станції клітин, для їхньої утилізації та отримання енергії. Завдяки цьому, крім жироспалювання, ви отримуєте додаткову енергію. Підтримуючи дефіцит калорій, достатню фізичну активність та адекватний водний баланс, у Вас є усі шанси досягнути бажаних форм в коротший термін.

Л-карнітин в нормі синтезується в організмі, та його вистачає лише для задоволення базових потреб організму. Процес схуднення не відноситься до базових і саме тому власного карнітину у більшості випадків недостатньо для того, щоб максимально швидко скинути вагу. L-Carnitine BioTechUSA Effervescent поповнить кількість карнітину в організмі та налаштує Вас на правильну хвилю.

Крім того, карнітин підтримує серцево-судинну систему. Враховуючи те, що серце особливим органом, завдяки тому кардіоміоцити скорочуються завдяки власному автоматизму, воно потребує великої кількості енергії.

Л карнітин, у тому числі, постачає міокард та його мітохондрії поживними речовинами – жирними кислотами, звідки додатково отримує енергію.

Для кого підійде карнітин:
Для схуднення при дефіциті калорій
Для підтримки серцево-судинної системи
Для пришвидшення відновлення

Чому саме L-Carnitine BioTechUSA Effervescent:
Зручний формат
Смачний напій
Європейська якість
Без цукру
Безпечна та дієва доза в одній шипучій таблетці

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені