L-Карнітин, BioTechUSA, L-Carnitine Drink Liquid Aple-Pear, 500 мл

  • Виробник: BioTechUSA
  • Артикул: 00-00000052
  • Штрих код: 5999076212446
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 51 грн

Одним з безумовних лідерів серед спортивного харчування жіросжігателей є L-Carnitine 100 000 Liquid від Biotech. При прийомі карнітину, в якості джерела енергії організм використовує жирні кислоти, замість вуглеводів. Це є суттєвою перевагою для людей, які відчувають серйозні фізичні навантаження. Щоб розібратися в ефекті, який левокарнітин чинить на організм людини, перш за все, з'ясуємо складу харчової добавки. Кожен інгредієнт, ретельно підібраний і виконує визначені функції, для досягнення спільної мети – зниження ваги спортсмена за рахунок жирових відкладень.


ЩО ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ L-CARNITINE 100 000?

Це спалювач жиру в рідкій формі, яка вважається найбільш ефективною. Діючі речовини засвоюються організмом швидко. Одна порція – 10 мл У неї входить:

2000 мг L-карнітину. Якщо в його організмі достатньо, то жирні кислоти переміщуються до мітохондрій клітин і там розщеплюються з вивільненням енергії. При цьому її вивільняється стільки, що розщеплювати вуглеводи вже немає необхідності.
10 мг екстракту зеленого чаю. Кахетіни, що входять до складу зеленого чаю надають загальний благотворний вплив на організм людини. Уповільнюють старіння, підвищують імунітет людини. Прискорює обмін речовин.
100 мг інуліну. Цей полісахарид допомагає організму людини очищатися від токсинів, покращує роботу шлунку і кишечника. Прискорює процес схуднення, зменшуючи відкладення жиру.
20 мг вітамінів групи В (В1, В3, В5, В6). Мають дуже сильну дію на нервову систему людини. Нормалізують діяльність ЦНС. Підживлюють її.
Збалансований Комплекс речовин і спрямований на максимальну підтримку організму при сильних фізичних і емоційних навантаженнях. Добавка багата вітамінами групи В. Вони беруть участь у процесі вироблення карнітину в печінці людини. Виходить, що рівень його в організмі підвищується не тільки за рахунок концентрації в сиропі, але і за рахунок власного синтезу.


ЯКІ ЕФЕКТИ ВІД ПРИЙОМУ ЖИРОСЖИГАТЕЛЯ ВІД BIOTECH?

Ефект від застосування жиросжигателя L-Carnitine 100 000 Liquid помітний з першого ж тренування. Ось підтверджені досвідом бодібілдерів ефекти левокарнітину:

  • Зменшення жирового прошарку. Це досягається завдяки використанню організмом жирних кислот в якості джерела енергії. При цьому втома настає набагато пізніше.
  • Поліпшення когнітивних функцій мозку, яке досягається за рахунок високої концентрації вітамінів групи В.
  • Значне зниження чутливості до стресових ситуацій.
  • Очищення організму. Поліпшення перистальтики кишечника.
  • Набір сухий м'язової маси тіла.
  • Отримати потрібну кількість левокарнітину з їжі складно. Він міститься переважно в м'ясі і молоці. Тому спортсменам варто включити жіросжігателя в свій раціон.


Фахівці компанії BioTech радять приймати L-Carnitine+Chrome Liquid Concentrate щодня по 1-2 порції. Кожна порція (15 мл) розчиняється у 300 мл води. У дні тренувань одна порція приймається за 30-40 хв. до навантаження.

Не вживати у випадку індивідуальної непереносимості компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем. Контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці якомога далі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Вміст поживних речовин в одній порції BioTech L-Carnitine 100 000 10 мл

схуднення 2000 мг
інулін 100 мг
екстракт зеленого чаю 10 мг
вітамін В1 1,4 мг 127 %
вітамін В3 18 мг 112 %
вітамін В5 6,5 мг 108 %
вітамін В6 4 мг 285 %

Характеристики

Країна-виробник
Угорщина
Форма випуску
Рідина
Кількість
500 мл
Кількість порції
20 - 40

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Рекомендовані товари

Nutrix © 2022 Всі права захищені