L-Аргінін, орнітин, лізин, UNT, L-Arginine, ornithine, lysine, 100 капсул

  • Виробник: Universal Nutrition
  • Артикул: 00-00000048
  • Штрих код: 99071004208
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 468 грн

L-Аргінін, орнітин, лізин, UNT, L-Arginine, ornithine, lysine, 100 капсул - включає поєднання трьох амінокислот: аргініну, орнітину, лізину. Сукупність цих речовин сприяє виробленню соматотропного гормону (гормон зростання). Саме він допомагає відновлювати та формувати пошкоджені м'язові волокна, бере участь у метаболізмі та впливає на позитивний ефект тренувальних показників.


Знаменитий бренд спортивного харчування Ultimate Nutrition радий представити всім ентузіастам тренувань із залізом унікальний комплекс Arginine-Ornithine-Lysine, призначений для стимуляції природного вироблення одного з найважливіших факторів анаболізму – гормону росту.

З його допомогою кожен атлет зможе досягти видатного зростання м'язів та повноцінного відновлення організму, не вдаючись до використання небезпечних фармакологічних препаратів.

До складу представленого продукту входить високоефективна зв'язка із трьох амінокислот. Діючи спільно, вони активують вироблення гормону зростання в організмі при прийомі на ніч, а також надають низку інших позитивних ефектів.

Приймати по 3 капсули на день за півгодини до тренування. Не тренувальні дні приймають після пробудження.

При вагітності, годуванні груддю, прийомі будь-яких медичних препаратів або наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких харчових добавок. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати, якщо зовнішня захисна мембрана відсутня чи пошкоджена.

*** Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки. Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або коментарі до товару. Спасибі!

**** БАД не є ліками!

  • L-аргинин 750 мг
  • L-орнитин 750 мг
  • L-лизин 750 мг

Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Веганам
Форма випуску
Капсули
Кількість
100 шт
Кількість речовини в порції
1000 мг і більше
Кількість порції
20 - 40

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені